Benešov ve třetí třetině zdemoloval Sršně

26.11.2017 | bee

Vyrovnané utkání rozhodla nedisciplinovanost domácích hráčů ve třetí třetině. První dvě třetiny byly překvapivě vyrovnané, když modrožlutí se dosti přizpůsobili hře domácích.

V první polovině zápasu Lvům nevycházelo skoro nic, avšak na jednobrankové vedení to stačilo. Když přidal druhou branku Honza Polesný vypadalo to na pohodovou jízdu za třemi body.
Lvi si to však zkomplikovali obdrženou brankou a až do začátku třetí třetiny se museli strachovat o výsledek. Ve třetí třetině navíc domácí začali hrát tvrději než tvrdě. Zraněním to odnesl Ondra Sládek, který utkání nedohrál a bude Lvům pár týdnů chybět.

Faul na Davida Formánka již potrestán byl, domácí hráč byl vyloučen do konce utkání. Formánek utkání dohrál, ale po utkání mířil do nemocnice s podezřením na otřes mozku.
Domácí stupňovali tvrdost hry a hlavní rozhodčí je posílal na trestnou jako děti na zmrzlinu. Tady se tvořil hlavní výsledkový rozdíl utkání. Benešov přidal další čtyři branky v přesilových hrách a dokráčel k pohodovému vítězství.

Deklasování Poděbrad a neporazitelnost páťáků

Pořádná porce zápasů čekala na naše Lvíčata tento víkend. Pojďme se podívat, jak je modrožlutí zvládli.

"Věřím, že síla mužstva je velká", říká David Starec

Dřel, bojoval, střílel i bránil. Nic z toho však nepomohlo a Kutná Hora si poprvé v historii odvezla z Lvího teritoria cenné tři body....

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil