Štěpánek vynuloval Žabáky a modrožlutí vezou tři body

04.01.2018 | Michal Holes

Benešovští mohli ve svém kádru přivítat uzdravené Ondru Fedoročka a Ondřeje Sládka a oba ukázali, že se na zápas připravili velmi dobře. Oba jmenovaní provětrali síť domácí svatyně a Ondra Fedoročko navíc přidal dvě asistence.

Benešovští, až na posledních 10 minut hrací doby, utkání ovládali a svého soka předčili ve všech činnostech.
Rozhodující byla druhá třetina, kde nasázeli modrožlutí celkem tři branky a určili tak ráz utkání.

V třetí třetině již Lvi upustili od nasazení, ale výborný Štěpánek se o svou první nulu v benešovském dresu připravit nenechal

Další utkání sehrají benešovští opět na ledě soupeře, když budou zajíždět do extraligové Mladé Boleslavi, kde se utkají s tamním "béčkem".

Deklasování Poděbrad a neporazitelnost páťáků

Pořádná porce zápasů čekala na naše Lvíčata tento víkend. Pojďme se podívat, jak je modrožlutí zvládli.

"Věřím, že síla mužstva je velká", říká David Starec

Dřel, bojoval, střílel i bránil. Nic z toho však nepomohlo a Kutná Hora si poprvé v historii odvezla z Lvího teritoria cenné tři body....

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil