Starší dorost sezónu nedohraje

23.01.2018 | Michal Holes

Tříročníkový starší dorost letos sezónu nedohraje. Důvodem je nedostatek hráčů a velmi špatný přístup některých hráčů k tréninkům a hernímu nasazení. Navzdory velkému úsilí vedení klubu tuto kategorii udržet se mnozí hráči dostavovali na tréninky jen sporadicky nebo téměř vůbec. Podobná (ne)účast na zápasech pak ničila snahu hrstky zbývajících hráčů o alespoň trochu přijatelné výsledky.

Vedení klubu velice mrzí, že musí zrušit kategorii, která má návaznost na budoucí juniorský tým, potažmo muže HC Lev Benešov. „Ale aby někteří hráči psali vedoucí mužstva, že se jim nechce na zápas a budou si hrát, kdy jim se zlíbí, s tím jsem se setkal poprvé v životě," říká prezident klubu Ivan Bartůšek. „Navíc mě velmi mrzelo, když někteří hráči skončili po nástupu nového trenéra, který chtěl v týmu udělat pořádek a zajistit disciplínu.“

Pro ty hráče, kteří mají opravdový zájem v hokeji pokračovat, je samozřejmě připravena náhrada.

„Čtyři chlapci plus brankář budou trénovat s naším ‚Áčkem‘. Jde o téměř všechny, kteří chodili na tréninky a zápasy pravidelně. Některým se pokusíme najít do konce ledna hostování," uzavírá Ivan Bartůšek, který již společně s celým klubem vzhlíží do budoucnosti. „Myslím si, že máme dobře našlápnuto ve všech kategoriích od starších žáků níže, takže pevně věřím v to, že tato situace se už nebude opakovat."

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019