Začíná playoff, do Benešova přijíždí béčko Boleslavi

19.02.2018 | Michal Holes

Ve středu začíná pro modrožluté nejdůležitější část sezóny. Doposavad si Lev hrál jen v koutě, je na čase začít bojovat a rvát se. Jako vítěz východní skupiny KLM se postaví Benešov proti Mladé Boleslavi "B" jako favorit.

Benešovští do poslední chvíle bojovali i o Prezidentský pohár, ten však výhrou 3:0 v Rakovníku obhájili Junioři z Mělníku.
Mělník začne obhajovat loňský titul ve čtvrtfinále se Slaným, které se v předposledním kole protlačilo do čtvrtfinále na úkor Příbrami.

Další dvojici v západní skupině bude tvořit Rakovník a Černošice. Oba týmy v posledních kolech své zápasy prohrály, a tak výhodu domácího zápasu ukořistili rakovničtí borci.

Na východě bylo o týmech hrajících čtvrtfinále jasno před posledním utkání. Čáslav a Velké Popovice na dálku hrál jen o to, kdo začne čtvrtfinále doma. Čáslav uspěla na ledě Boleslavi, a tak přivítá ve středu v prvním utkání Kozly na svém ledě.

V posledním čtvrtfinále se utkají Lvi s Mladou Boleslaví. Tým, který loni spadl z KLM se letos vyšvihl do playoff především díky skvělým výsledkům na přelomu roku.
Modrožlutí sehráli s boleslavskými dvě vyrovnaná utkání, když na domácí půdě přetlačil hosty 5:4. Ve ŠKO-ENERGO aréně však nestačili Lvi v oslabené sestavě na bojovně naladěné domácí a i přes skvělý finiš podlehli :2.

Čtvrtfinále startuje již tuto středu. Netradičně se hraje od 18:00. Druhý zápas na boleslavském ledě sehrají benešovští v sobotu od 17:00 ve ŠKO ENERGO aréně.

Regule a informace k playoff naleznete zde.

Případný třetí rozhodující zápas by sehráli týmy na benešovském ledě v neděli od 17:00.

Nenechte si ujít vrchol sezóny a doražte na utkání podpořit modrožluté.

Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem

Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli