Začíná playoff, do Benešova přijíždí béčko Boleslavi

19.02.2018 | Michal Holes

Ve středu začíná pro modrožluté nejdůležitější část sezóny. Doposavad si Lev hrál jen v koutě, je na čase začít bojovat a rvát se. Jako vítěz východní skupiny KLM se postaví Benešov proti Mladé Boleslavi "B" jako favorit.

Benešovští do poslední chvíle bojovali i o Prezidentský pohár, ten však výhrou 3:0 v Rakovníku obhájili Junioři z Mělníku.
Mělník začne obhajovat loňský titul ve čtvrtfinále se Slaným, které se v předposledním kole protlačilo do čtvrtfinále na úkor Příbrami.

Další dvojici v západní skupině bude tvořit Rakovník a Černošice. Oba týmy v posledních kolech své zápasy prohrály, a tak výhodu domácího zápasu ukořistili rakovničtí borci.

Na východě bylo o týmech hrajících čtvrtfinále jasno před posledním utkání. Čáslav a Velké Popovice na dálku hrál jen o to, kdo začne čtvrtfinále doma. Čáslav uspěla na ledě Boleslavi, a tak přivítá ve středu v prvním utkání Kozly na svém ledě.

V posledním čtvrtfinále se utkají Lvi s Mladou Boleslaví. Tým, který loni spadl z KLM se letos vyšvihl do playoff především díky skvělým výsledkům na přelomu roku.
Modrožlutí sehráli s boleslavskými dvě vyrovnaná utkání, když na domácí půdě přetlačil hosty 5:4. Ve ŠKO-ENERGO aréně však nestačili Lvi v oslabené sestavě na bojovně naladěné domácí a i přes skvělý finiš podlehli :2.

Čtvrtfinále startuje již tuto středu. Netradičně se hraje od 18:00. Druhý zápas na boleslavském ledě sehrají benešovští v sobotu od 17:00 ve ŠKO ENERGO aréně.

Regule a informace k playoff naleznete zde.

Případný třetí rozhodující zápas by sehráli týmy na benešovském ledě v neděli od 17:00.

Nenechte si ujít vrchol sezóny a doražte na utkání podpořit modrožluté.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě