Krajská liga již zná své rozlosování

16.06.2018 | Michal Holes

Benešovští Lvi nastoupí v novém ročníku opět ve skupině Východ. Jediná změna se udála v druhé skupině Západ, kde mužstvo PZ Kladno, které sice zachránilo příslušnost v Krajské lize v baráži, ale nepřihlásilo se do nového ročníku, nahradily Kralupy nad Vltavou.

Modrožlutí začínají ročník v druhém zářijovém týdnu, a stejně jako v minulém ročníku, budou první zkouškou Lvů tým ze Žabonos, tentokráte však na kolínském ledě.
Na derby s Vlašimí tentokráte diváci nebudou čekat dlouho. Ve třetím kole se utkají dva nesmiřitelní rivalové na ledě Vlašimi, šestnácté kolo, ihned po Novém roce, bude náležet derby benešovskému stadionu.

Benešov také zamíří k nedávným nebo úplným nováčkům. Ve čtvrtém kole zamíří k úředně postoupivším Kralupům, loňského nováčka z Neratovic navštíví Lvi poprvé na jejich stadionu až v kole devatenáctém.
Zajímavý los čeká na Benešov na přelomu roku. Nejprve jede v prosinci na reprízu loňského finále do Černošic, poté ve vánočním utkání přivítá šampióna z let minulých Mělník, a po vánočních svátcích čeká na modrožluté již zmiňovaný hokejový svátek s Vlašimí.

Rozpis zápasu najdete zde.

Modrožlutí znají své soupeře pro přípravné zápasy

Lvi už znají své soupeře pro přípravná utkání před nadcházejícím ročníkem. A výběr skýtá atraktivní soupeře.

A tým zahájil společnou přípravu

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy,...

Modrožlutí přicházejí s výzvou #dremenezklameme

Michal Kaňka: Mládežnickým družstvům se loni dařilo