Nová sezóna je za dveřmi, Lvi nastupují na led

15.07.2018 | Michal Holes

Ačkoli si skoro všechny celky zkusily led již v červnu, pravá příprava na ledě začíná až nyní. Po nepříliš oblíbené letní přípravě, které však letos zpestřilo spoustu her, zmiňované tréninky na ledě či bazén a kurty na plážový volejbal, jdou všichni modrožlutí dřít a zdokonalovat se před novým ročníkem převážně již jen na ledě.

První týden na ledě již za sebou mají skoro všechny kategorie. Kromě sedmiletých hokejistů z druhých tříd, kteří nastupují na led až v tomto týdnu, se již všechna družstva prohání v těchto parných dnech po benešovském kluzišti.

Trénuje už také "A" tým Benešova, který nastoupil do přípravy zatím bez posil. Jediná změna se tak zatím udála na trenérském postu, když se hlavním trenérem stal Matej Ferančík.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019