Týden hokeje přilákal v Benešově další děti

19.09.2018 | Michal Holes

Klub HC LEV Benešov se opět připojil k náborové akci pořádané Českým svazem ledního hokeje zvané „Pojď hrát hokej“.

Po velmi úspěšné minulé sezoně, kdy na náborové dny v září a lednu přišlo na zimní stadion v Benešově celkem osmdesát dětí, byla účast tentokrát podstatně skromnější.
Zda se na počtu patnácti dětí odrazilo stále ještě letní počasí, nebo rodiče tentokrát dali přednost hojně navštěvované soukromé školce bruslení, zatím nevíme. Věříme, že většina nynějších účastníků školky bruslení se do klubu přihlásí po jejím skončení nebo využijí lednový náborový den.

Ti, kteří přišli na náborový den nyní, však nelitovali. Pro rodiče i děti byla nejdříve přichystaná přednáška o historii i současném fungování hokejového klubu v Benešově. Dále se dozvěděli informace o výstroji, o důrazu kladeném na bezpečí v ledním hokeji, prospěšnosti sportu atd.

Po prezentaci se všichni odebrali do připravených šaten, kde rodiče dětem pomohli se přichystat na jejich první hokejový „trénink“. Na ledě trenéři děti rozdělili do skupin podle úrovně a odeslali je do připravených sektorů. V jedné třetině zároveň probíhal ukázkový trénink dětí, kteří se do náboru přihlásili již dříve.
Trenérům opět pomáhali hráči z kategorie starších žáků.

Když si děti vystřídaly všechny sektory, sjely se do středu kluziště, aby zapózovaly pro společné foto. I během času na ledě se rodiče mohli ptát na cokoliv, co souvisí s hokejem a chodem klubu.

Na všechny se nyní těšíme, až je budeme na zimním stadionu v Benešově potkávat pravidelně.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019