"Jsem rád, že jsem týmu pomohl," říká Brugioni

25.11.2018 | Michal Holes

Osmnáctiletý talent Daniele Brugioni z Letňan zastoupil nedoléčeného Štěpánka víc než dobře a pomohl týmu utnout čtyřzápasovou šňůru neúspěchu. Neměl to jednoduché, domácí v druhé třetině opět měli výkyvy, ale nakonec se všichni společně mohli radovat ze tří bodů. Jak se cítil a co říká úrovni soutěže si můžete přečíst níže v krátkém rozhovoru.

Tvůj první zápas za Benešov. Jak jsi se cítil?
Cítil jsem se dobře, ze začátku jsem byl trošku nervózní, ale snad to na mě nebylo vidět.

Jak by jsi zhodnotil svůj výkon?
Výkon byl celkem dobrý, ale mrzí mě druhý inkasovaný gól, jelikož jsem ztratil puk v houfu hráčů přede mnou a pak už jsem nestihl reagovat na dorážku. Jinak si myslím, že jsem párkrát tým podržel a splnil jsem tak svůj úkol vcelku dostatečně.

Co jsi říkal soutěži, překvapilo tě něco?
Soutěž mě celkem překvapila, myslel jsem, že se tempo hry ponese spíše v tréninkovém rytmu, ale skutečnost mne mile překvapila.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019