Holánek je druhý v Nejúspěšnějším sportovci Benešovska

11.01.2019 | Michal Holes

Kapitán loňských vícemistrů Krajské hokejové ligy přebíral ocenění na druhém místě za kapitánem fotbalistů Benešova. Třetí skončil překážkář Lukáš Svoboda.

HC Lev Benešov měl i další želízka v ohni. Na čtvrtém místě v jednotlivcích skončil matador Michal Kaňka.
Družstvo A týmu v loňské sezóně dotáhlo své snažení až do finále ročníku, kde nestačilo na Černošice, to jim vyneslo čtvrtou příčku mezi dospělými kolektivy.

V kategorii talentů do 18 let brala bronz Kateřina "Kačaba" Dvořáková, cenu za ní přebírala maminka s bráškou, jelikož Katka reprezentuje svou zemi v Japonsku na Mistrovství světa žen do 18 let.

Umístění měl Lev i v kategorii kolektiv mládeže, kde se umístil na pátém a čtvrtém místě.
Pátí skončili loňští mladší žáci, kteří dotáhli spanilou jízdu až na třetí místo ve své kategorii a poráželi i své protivníky ze slavnějších klubů.
Čtvrtí byli svěřenci trenéra Pavla Dvořáka, loňská třetí třída. Chlapci a děvče poráží ve své kategorii soupeře většinou dvoucifernými výsledky a ve své lize mají pouze málo konkurentů.

Reportáž Benešovského deníku, fotografie a celkové umístění najdete zde.

Všem gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci klubu

Modrožlutí znají své soupeře pro přípravné zápasy

Lvi už znají své soupeře pro přípravná utkání před nadcházejícím ročníkem. A výběr skýtá atraktivní soupeře.

A tým zahájil společnou přípravu

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy,...

Modrožlutí přicházejí s výzvou #dremenezklameme

Michal Kaňka: Mládežnickým družstvům se loni dařilo