Akce Pojď hrát hokej se v Benešově opět vydařila

23.01.2019 | Michal Holes

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Po skromnější zářijové účasti klub tentokrát potěšil slibný počet zájemců o lední hokej. V mrazivém lednovém dni dorazilo na zimní stadion v Benešově celkem 21 dětí. Vyplnilo se tak přání klubu, aby účastníků bylo více než v září.

Náborový den jako vždy začal připravenou přednáškou o historii i současném fungování hokejového klubu v Benešově. Pro děti byla dostatečně interaktivní, takže se rády zapojily a odpovídaly na otázky ohledně výstroje, svého věku, bruslení atd.
Rodiče se zase dozvěděli informace o důrazu kladeném na bezpečí v ledním hokeji, prospěšnosti sportu a samozřejmě i organizačních záležitostech potřebných pro kategorii náborových hráčů a hráček.

Po prezentaci se všichni odebrali do připravených šaten, kde rodiče dětem pomohli se přichystat na první hokejový „trénink“. Na ledě trenéři děti rozdělili do skupin podle úrovně a odeslali je do připravených sektorů. V jedné třetině zároveň probíhal ukázkový trénink dětí, které se do náboru přihlásily již dříve.
Trenérům opět pomáhali hráči z kategorie starších žáků.

Když si děti vystřídaly všechny sektory, sjely se do středu kluziště, aby zapózovaly pro společné foto. I během času na ledě se rodiče mohli ptát na cokoliv, co souvisí s hokejem a chodem klubu.

Na všechny se nyní těšíme, až je budeme na zimním stadionu v Benešově potkávat pravidelně.

Text: Petr Novotný
Foto: Eliška Větrovcová

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019