Akce Pojď hrát hokej se v Benešově opět vydařila

23.01.2019 | Michal Holes

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Po skromnější zářijové účasti klub tentokrát potěšil slibný počet zájemců o lední hokej. V mrazivém lednovém dni dorazilo na zimní stadion v Benešově celkem 21 dětí. Vyplnilo se tak přání klubu, aby účastníků bylo více než v září.

Náborový den jako vždy začal připravenou přednáškou o historii i současném fungování hokejového klubu v Benešově. Pro děti byla dostatečně interaktivní, takže se rády zapojily a odpovídaly na otázky ohledně výstroje, svého věku, bruslení atd.
Rodiče se zase dozvěděli informace o důrazu kladeném na bezpečí v ledním hokeji, prospěšnosti sportu a samozřejmě i organizačních záležitostech potřebných pro kategorii náborových hráčů a hráček.

Po prezentaci se všichni odebrali do připravených šaten, kde rodiče dětem pomohli se přichystat na první hokejový „trénink“. Na ledě trenéři děti rozdělili do skupin podle úrovně a odeslali je do připravených sektorů. V jedné třetině zároveň probíhal ukázkový trénink dětí, které se do náboru přihlásily již dříve.
Trenérům opět pomáhali hráči z kategorie starších žáků.

Když si děti vystřídaly všechny sektory, sjely se do středu kluziště, aby zapózovaly pro společné foto. I během času na ledě se rodiče mohli ptát na cokoliv, co souvisí s hokejem a chodem klubu.

Na všechny se nyní těšíme, až je budeme na zimním stadionu v Benešově potkávat pravidelně.

Text: Petr Novotný
Foto: Eliška Větrovcová

Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem

Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli