Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

22.09.2019 | Michal Holes

Mládeži se v osmatřicátém týdnu dařilo. Pojďme se podívat na jejich výsledky podrobněji.

5. Třída

Hráči trenéra Dvořáka si v Kutné Hoře otevřeli střelnici a počet ran do soupeřova kožichu se zastavil až na čísle 36. V první třetině se hosté "rozehrávali", když vstřelili šest branek, následně ve třetí periodě už svého soupeře deklasovali osmnácti brankami.

Mladší žáci "A"

Áčko mladších žáků zavítalo do Kolína a po nepříliš dobrém výkonu přehráli domácí Kozly 8:1. Modrožlutým vázla kombinace a rozehrávka, naštěstí byli potentní a své šance proměňovali. Za týden čeká na Lvy domácí derby s Vlašimí. Utkání se hraje v sobotu od 11:00.

Mladší žáci "B"

Jediný mládežnický tým, který o víkendu nebodoval je "béčko" mladších žáků. To nezvládlo souboj ve Velkých Popovicích a odjíždí s prohrou o jednu branku 4:5. Benešovské hráče nejvíce zradila koncovka a také nedisciplinovanost, když strávili na trestné lavici přespříliš času.

Starší žáci

Stejně jako mladší žáci "A" i starší žáci cestovali do Kolína. Tyto dvě mužstva mají rozlosovanou stejnou soutěž. Starší modrožlutí si však spletli zápas s nácvikem tréninkových situací. A tak nebylo divu, že první třetina skončila poměrem 4:4. Po přestávkové důrazné domluvě trenéra Žižky se jeho svěřenci přece jen začali koncentrovat a dovedli zápas do úspěšného konce.

Dorost

Dorostenci na svou první výhru čekali do třetího kola. To přijel Pelhřimov. Modrožlutí byli hladoví po bodech a od začátku diktovali tempo hry. Skóre narostlo během utkání až na 5:1, sami domácí si však cestu za prvním vítězstvím zkomplikovali a nakonec byli rádi za výhru 6:3.

Aktuální články
Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.