Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

26.09.2019 | Michal Holes

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“.

Opět nás potěšil dostatečný počet zájemců o lední hokej. Zatímco před rokem jsme ze zářijového termínu nebyli nadšení a dostatečný počet dětí pro nábor jsme doplnili až v průběhu podzimních měsíců a následně lednové akce „Pojď hrát hokej“, tentokrát se zimní stadion zaplnil.

Celkem přišlo 25 dětí z Benešova a okolí, z nichž všechny během prezentace vyjadřovaly jasné nadšení z toho, že se budou učit hrát hokej.
Jako vždy akce začala přivítáním dětí i rodičů v salonku restaurace na zimním stadionu. Děti dostaly nejen dárky zařízené svazem, ale klub pro ně připravil i starší čísla časopisu ProHockey.

Děti i rodiče se dozvěděli, jak klub funguje a co malé hokejisty a hokejistky v nejbližších dnech, týdnech a dokonce i letech v klubu čeká. Tentokrát větší část prezentace zabral výčet úspěchů místních mládežnických kategorií, na něž jsme v Benešově náležitě pyšní.

Došlo však samozřejmě i na představení hokejové výstroje, jejíž části děti tentokrát bezpečně poznávaly. Rodiče byli hned na začátku seznámeni s tím, že HC Lev Benešov je hrdý sportovní klub, ne zájmový kroužek. Zároveň se však celou prezentací nesla hlavní myšlenka, že jde o klub, který klade důraz na kvalitní osobní vztahy a dobrou atmosféru nejen pro hráče, ale i pro jejich rodiče.
Po prezentaci si děti oblékly chrániče a nazuly brusle a pod dohledem licencovaných trenérů a také pomocníků z řad hráčů 5. třídy vyrazily na led. Na druhé polovině hřiště zároveň probíhal ukázkový trénink dětí, které se do náboru přihlásily už dříve.

Na závěr děti, trenéři i další pomocníci zapózovali na společné fotografii. Po celou dobu se kdokoliv z přítomných mohl na cokoliv zeptat, aby se o chodu klubu dozvěděl co nejvíce. Věříme, že všechny děti vydrží u hokeje co nejdéle a že jim počáteční nadšení do této hry nikdy nezmizí.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Přijďte v úterý 24.9. od 17:00 na akci Týden hokeje

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00