Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

29.09.2019 | Michal Holes

O víkendu bylo na zimácích opět rušno a naši mládežníci se takt činili. Pojďme si projít jejich výsledky.

5. Třída

Po smršti v Kutné Hoře tentokrát páťáci nechali své zbraně odpočívat a sehráli na první pohled vyrovnaný domácí zápas s Poděbrady. Trenér Dvořák však nebyl s výkonem svého týmu spokojený, domácím vázly především kombinace a důraz v zakončení. I tak to však mladým nadějím stačilo na výhru o tři branky.

Mladší žáci "A"

Mladší žáci "A" naskočili po minulém špatném výkonu zpátky do správného vlaku. Dokázali to v derby s Vlašimí, kdy jim hosté moc nevzdorovali a odvezli si šestnáct branek. V příštím týdnu čeká mladší žáky zápas se Spartou o první místo v tabulce.

Mladší žáci "B"

"Béčko" mladších žáků na vítězné vlně naopak není. Po prohře v Popovicích musel Lvi zkousnout další hořkou pilulku v podobě prohry se Sedlčany. Domácím nešlo vůbec nic, počínaje pohybem, přes střelbu, až po nasazení v utkání. Sedlčany si tedy výhru odvezly zaslouženě.

Starší žáci

Starší žáci nenavázali na své mladší kolegy a v podblanickém derby padli. Utkání rozhodl důraz před oběma brankami a celkové nasazení, které domácí borci nechali v Kolíně.

Dorost

Dorostenci jedou. Tento týden je čekalo venkovní víkendové dvoukolo. V sobotu zamířili do Soběslavi, kde vedli již 3:1, ale v třetí třetině domácí ještě zdramatizovali a vyrovnali. Nakonec po gólu do prázdné branky brali modrožlutí vítězství 5:3.
V neděli zajížděli k prozatimnímu lídrovi tabulky, do Tábora "B", který má svou základnu ve Veselí nad Lužnicí. Po heroickém výkonu v deseti lidech nakonec dorostenci zvítězili 5:4.

Modrožlutí znají své soupeře pro přípravné zápasy

Lvi už znají své soupeře pro přípravná utkání před nadcházejícím ročníkem. A výběr skýtá atraktivní soupeře.

A tým zahájil společnou přípravu

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy,...

Modrožlutí přicházejí s výzvou #dremenezklameme

Michal Kaňka: Mládežnickým družstvům se loni dařilo