Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

06.10.2019 | Michal Holes

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

5. Třída

Páťáci měli volno, a tak vyrazili k přátelskému utkání do daleké, ale prestižní destinace, do Chomutova. Po vydařené první polovině vedli už 5:1, domácí však začali trestat fauly, za které se neudělovaly klasické dvě trestné minuty, nýbrž rovnou trestné střílení. I to však naše malé naděje ustály a nakonec vezou cennou výhru.

Mladší žáci "A"

Mladší žáci v rámci své skupiny zajížděli na led pražské Sparty. Po výborném průběhu celého utkání, kdy vedli 3:1, a poté i 5:3 si však odvážejí jen bod za remízu 5:5. I po této ztrátě zatím zůstávají v čele své skupiny.

Mladší žáci "B"

Béčko mladších žáků nestačilo na rozjeté Pilsen Wolves. Hosté postavili velice silný celek s kterým si domácí borci neporadili a výsledek tak byl až přespříliš jednoznačný.

Starší žáci

Starší žáci k prestižnímu utkání na Spartě cestovali po předešlém domácím nezdaru v derby. Na bojovnosti to bylo znát, odhodlání porazil mužstvo s velkým "S" na prsou z hráčů čišel. Bohužel je však zradila koncovka a prohráli o gól 3:2. Starší žáci se drží na postupovém třetím místě, nutno podotknout, že nyní je čekají papírově slabší soupeři.

Dorost

Dorost nastoupil ke svému druhému, tentokráte domácímu, derby bázlivě a i když dal branku hned v druhém střídání, první třetinu prohráli mladí borci 1:2. V druhé třetině modrožlutí zlepšili pohyb i důraz do brankoviště, kýženou branku však i přes velké nápory nemohli vstřelit. Naopak v třetí třetině jim Vlašim opět odskočila na dvoubrankový rozdíl. Benešov ještě v závěru zdramatizoval utkání brankou v přesilovce, ale následná powerplay domácím hokejistům už nevyšla a hosté brankou do opuštěné domácí klece pečetili výhru.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

O víkendu bylo na zimácích opět rušno a naši mládežníci se takt činili. Pojďme si projít jejich výsledky.

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Přijďte v úterý 24.9. od 17:00 na akci Týden hokeje

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00