Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

13.10.2019 | Michal Holes

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

5. Třída

Tentokráte si páťáci vyrazili k přípravě do Jihlavy, kde se střetli s tamní Duklou. Po Chomutovu porazili další přední klub a odvezli si s Horáckého stadionu výhru 6:3.

Mladší žáci "A"

Do Kutné Hory se mladší žáci vydali bránit první místo v tabulce. S Kutnou Horou to byl, jako vždy, boj do posledních chvil, nakonec však pro malé Lvíčata úspěšný, a ani napodruhé si na modrožluté Kutná Hora nepřišla.

Mladší žáci "B"

Béčko po minulé kole, kdy schytalo debakl od Plzně mířilo k dalšímu favoritovi skupiny, do Příbrami. Tam předvedl tým velmi dobrý výkon a prohrál 4:2. Utkání rozhodla třetí třetina, kde již Lvíčata neměla sílu zvrátit souboj na svou stranu.

Starší žáci

Starší žáci zabrali a z Kutné Hory si odvážejí jednoznačnou výhru 11:1. Výsledek jasně hovoří o dominanci modrožlutých.

Dorost

Dorost cestoval do Pelhřimova, kde skoro celý zápas tahal za kratší konec. Dvě minuty před koncem utkání prohrávali benešovští borci o dvě branky, přesto dovedli zápas až k nájezdům, kde zasadili domácím konečný úder.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě