Deklasování Poděbrad a neporazitelnost páťáků

21.10.2019 | Michal Holes

Pořádná porce zápasů čekala na naše Lvíčata tento víkend. Pojďme se podívat, jak je modrožlutí zvládli.

5. Třída

Páté třídy přivítali na domácím stadionu stejně staré borce z Nymburka a po vyrovnaném průběhu byli nakonec důraznější a přímočařejší a berou výhru 5:3. Stále tak drží letošní neporazitelnost.

Mladší žáci "A"

Dvojzápas áčka mladších žáků začal sobotním utkáním v Poděbradech. Lvíčata si poradila s tamním souborem 8:1 a potvrdila tak domácí výhru s tímto soupeřem. Hned v neděli do Benešova k dalšímu kolu přicestoval Kolín. Nepříjemný bruslařsky zdatný soupeř tentokráte nekladl velký odpor a odjel s pověstnou desítkou.

Mladší žáci "B"

Druhý tým mladších žáků se vydal do Rakovníka, kde po bláznivém utkání ztratil vedení sedm vteřin před koncem. Šanci na další reparát budou mít mladí Lvi již tento víkend, kdy přicestuje k malému derby mužstvo Popovic.

Starší žáci

Jako den a noc se projevují v zápasech starší žáci. V sobotu hráli s lehkostí a Poděbradům nedali žádnou šanci. O den později však malátný soubor podlehl Kolínu. V příštím kole čeká modrožluté Vlašim, trenéři předpokládají, že o motivaci budou mít jejich svěřenci postaráno.

Dorost

Dorost uzavíral základní část domácím zápasem se Soběslaví. Domácí doplatili na neefektivitu v zakončení a s jedním vstřeleným gólem nemohli pomýšlet na úspěch. Hostům stačily branky dvě a odvezly si tak první výhru v soutěži.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě