Výhra béčka MŽ a Sparta v Benešově

05.11.2019 | Michal Holes

Čtyřiačtyřicátý týden byl na mládežnické utkání chudší, volno měli páťáci i dorost. Mladší žáci bojovali se Spartou na domácím ledě o první místo, starší žáci chtěli udržet třetí příčku a béčko mladších žáků chtělo konečně vyhrát.

Mladší žáci "A"

První místo se Spartou sehráli mladší žáci na domácím ledě. Celé utkání modrožlutí vedli, ale poslední desetiminutovka se jim nepovedla a urputní Sparťani překlopili vedení na svou stranu.

Mladší žáci "B"

Dalo by se říct konečně. Mladší žáci "B" nejeli do Sedlčan jako favoriti, ale po srdnatém výkonu ubojovali výhru 5:4. Rozhodla zejména první polovina utkání, kdy Lvi utkání dominovali, následně však byli rádi za břevno v poslední minutě.

Starší žáci

Starší žáci sehráli famózní utkání se Spartou. Dokonce vedli, ale remíza 4:4 je skvělým výsledkem. Udrželi třetí příčku a společně s mladšími žáky, stejně jako loni, postoupili do rozhodující fáze soutěže. Ta začíná již tento týden v sobotu, kdy oba týmy přivítají na domácím ledě Buldoky z Neratovic.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě