První kolo nadstavby a kanonáda dorostu

10.11.2019 | Michal Holes

Napilno měli o víkendu všechny mládežnické kategorie modrožlutých. Mladší a starší žáky čekalo první kolo nadstavbové části, páťáci doma vyzvali v derby Rytíře a dorostenci začali skupinu o umístění. Pojďme se podívat na mládežnický víkend.

5. Třída

Po týdenním volnu na ročník 2009 čekal rival z Vlašimi, a sice tamní Rytíři. Ti však nepřijeli s velkou formou a odnesli to v zápase debaklem 9:1. Mladí Lvi zápasu dominovali a utkání vyhráli zaslouženě.

Mladší žáci "A"

První nadstavbové kolo skončilo pro mladší žáky remízou. Dvě třetiny bylo o gól vzadu, na začátku třetí třetiny však po dvou brankách do sítě hostujícího brankáře najednou vedli. Vedení jim však vydrželo celé dvě minuty. Po tté na konečných 4:4 srovnal neratovický útočník.

Mladší žáci "B"

Béčko mladších žáků jelo jako třetí tým k prvnímu. Vlci z Plzně však ukázali mohutnou sílu v zakončení a velkou produktivitu. Modrožlutí bojovali, rvali se a nehráli zle, jenže na vyspělejšího soupeře to nestačilo a výsledné skóre vypadá až hrozivě,

Starší žáci

Dvě třetiny se starší žáci s Buldoky trápili. Po přeskupení sestavy však udeřili čtyřikrát v deseti minutách třetí třetiny a dva body za vítězství zůstaly na benešovském zimním stadionu.

Dorost

Dorost čekal na své rozlosování, další týden mu rozlosování nepřálo a měl volný víkend. Dočkal se až tuto neděli, kdy přijela Chotěboř. Ve skupině o umístění začali nejstarší Lvíčata výborně a celý zápas měli pod svou kontrolou. Celkové skóre narostlo až na 8:1 a Benešov si tak připsal první dva body do tabulky.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě