Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajská liga je rozlosována, tradiční derby s Vlašimí až v předposledním kole

07.07.2016 | Michal Holeš

Na aktivu klubů odstartoval nový ročník středočeské krajské ligy. Ročník, který začne desátého září je opět rozlosován dvoukolově, tzn. systém doma - venku s následujícím playoff. Systém playoff nám zatím není známý. Základní část končí jedenáctého února příštího roku. Benešovské hokejisty tedy letošní sezónu uvidíme celkem v jedenácti případech, plus případné zápasy v playoff.

Benešov tradičně odehraje svá utkání v sobotu od sedmnácti hodin. První kolo však začíná v Jesenici. Domácí fanoušci však nemusí dlouho smutnit, v druhém kole přijedou do Lví arény Velké Popovice, kterým Benešov má co vracet za loňské čtvrtfinále.

Loňského vítěze středočeské krajské ligy HC Junior Mělník přivítají Lvi v osmém kole. Až na předposlední kolo si schovali losující činovníci svazu exponované derby s Vlašimí. Tamní Rytíře se budou benešovští snažit konečně skolit dvanáctého listopadu a všichni věrní fandové by si toto datum měli zaškrtnout v kalendáři, jelikož se jedná o opravdový svátek hokeje.

Zajímavé předvánoční utkání jistě nabídne i příjezd nováčka krajské soutěže HC Žabonosy. Toto utkání je plánováno na sedmnáctého prosince.

V důležitém závěru soutěže čeká na Lvy doma Králův Dvůr, poté derby u rivalů z Vlašimi a základní část zakončí Benešov doma s "béčkem" Mladé Boleslavi.

Všechny zápasy benešovských hokejistů naleznete ZDE. Venkovní časy zápasů jsou pouze orientační, upřesníme dle propozic domácích družstev.

 
Aktuální články
Muži si ze Slaného odvezli jedenáct branek

Reprízu loňského semifinále přineslo deváté kolo krajské hokejové ligy v němž se utkaly dva týmy se lvem ve znaku. Oproti bitvě o...

 
Oslabený Benešov na body v Popovicích nedosáhl

Bez hlavní osy týmu, brankáře Štěpánka, kapitána Holánka a útočníka Starce zajížděli hokejisté modrožlutých ke svému již...

 
Ve vyrovnaném utkání nakonec slaví Čáslav

Neporažená Čáslav přijela jako favorit a od začátku utkání to potvrzovala. Hostům patřilo úvodních patnáct minut, Lvi se dostávali do...

 
Modrožlutí vezou z Kutné hory důležité body
 
"Dvojky" sehráli svůj první turnaj
 
Houževnatá Příbram odjíždí s prázdnou
 
Nováček z Kralup Lvům příliš nevzdoroval
 
Prokletí trvá dál, Lvům nestačil ani čtyřbrankový náskok
 
Na posílené Poděbrady Benešov doma nestačil
 
Týden hokeje přilákal v Benešově další děti
 
Utkání
Muži | Sobota 24.11.2018, 17:00
11. kolo
VS.
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Sobota 01.12.2018, 17:00
12. kolo
VS.
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 08.12.2018
13. kolo
VS.
Poděbrady - Benešov
 
Muži | Sobota 15.12.2018
14. kolo
VS.
Černošice - Benešov
 
Muži | Sobota 22.12.2018, 17:00
15. kolo
VS.
Benešov - Mělník
 
Muži | Sobota 05.01.2019, 17:00
16. kolo
VS.
Benešov - Vlašim
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS