Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajská liga je rozlosována, tradiční derby s Vlašimí až v předposledním kole

07.07.2016 | Michal Holeš

Na aktivu klubů odstartoval nový ročník středočeské krajské ligy. Ročník, který začne desátého září je opět rozlosován dvoukolově, tzn. systém doma - venku s následujícím playoff. Systém playoff nám zatím není známý. Základní část končí jedenáctého února příštího roku. Benešovské hokejisty tedy letošní sezónu uvidíme celkem v jedenácti případech, plus případné zápasy v playoff.

Benešov tradičně odehraje svá utkání v sobotu od sedmnácti hodin. První kolo však začíná v Jesenici. Domácí fanoušci však nemusí dlouho smutnit, v druhém kole přijedou do Lví arény Velké Popovice, kterým Benešov má co vracet za loňské čtvrtfinále.

Loňského vítěze středočeské krajské ligy HC Junior Mělník přivítají Lvi v osmém kole. Až na předposlední kolo si schovali losující činovníci svazu exponované derby s Vlašimí. Tamní Rytíře se budou benešovští snažit konečně skolit dvanáctého listopadu a všichni věrní fandové by si toto datum měli zaškrtnout v kalendáři, jelikož se jedná o opravdový svátek hokeje.

Zajímavé předvánoční utkání jistě nabídne i příjezd nováčka krajské soutěže HC Žabonosy. Toto utkání je plánováno na sedmnáctého prosince.

V důležitém závěru soutěže čeká na Lvy doma Králův Dvůr, poté derby u rivalů z Vlašimi a základní část zakončí Benešov doma s "béčkem" Mladé Boleslavi.

Všechny zápasy benešovských hokejistů naleznete ZDE. Venkovní časy zápasů jsou pouze orientační, upřesníme dle propozic domácích družstev.

 
Utkání
Muži | Sobota 03.02.2018
20. kolo
4:5
Benešov - Králův Dvůr
 
Muži | Sobota 10.02.2018
21. kolo
2:3
HC Čáslav - Benešov
 
Muži | Sobota 17.02.2018
22. kolo
5:2
Benešov - Vlašim
 
Muži | Středa 21.02.2018, 18:00
VS.
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Sobota 24.02.2018, 17:00
VS.
Mladá Boleslav - Benešov
 
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
VS.
Benešov - Mladá Boleslav
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS