Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajská liga je rozlosována, tradiční derby s Vlašimí až v předposledním kole

07.07.2016 | Michal Holeš

Na aktivu klubů odstartoval nový ročník středočeské krajské ligy. Ročník, který začne desátého září je opět rozlosován dvoukolově, tzn. systém doma - venku s následujícím playoff. Systém playoff nám zatím není známý. Základní část končí jedenáctého února příštího roku. Benešovské hokejisty tedy letošní sezónu uvidíme celkem v jedenácti případech, plus případné zápasy v playoff.

Benešov tradičně odehraje svá utkání v sobotu od sedmnácti hodin. První kolo však začíná v Jesenici. Domácí fanoušci však nemusí dlouho smutnit, v druhém kole přijedou do Lví arény Velké Popovice, kterým Benešov má co vracet za loňské čtvrtfinále.

Loňského vítěze středočeské krajské ligy HC Junior Mělník přivítají Lvi v osmém kole. Až na předposlední kolo si schovali losující činovníci svazu exponované derby s Vlašimí. Tamní Rytíře se budou benešovští snažit konečně skolit dvanáctého listopadu a všichni věrní fandové by si toto datum měli zaškrtnout v kalendáři, jelikož se jedná o opravdový svátek hokeje.

Zajímavé předvánoční utkání jistě nabídne i příjezd nováčka krajské soutěže HC Žabonosy. Toto utkání je plánováno na sedmnáctého prosince.

V důležitém závěru soutěže čeká na Lvy doma Králův Dvůr, poté derby u rivalů z Vlašimi a základní část zakončí Benešov doma s "béčkem" Mladé Boleslavi.

Všechny zápasy benešovských hokejistů naleznete ZDE. Venkovní časy zápasů jsou pouze orientační, upřesníme dle propozic domácích družstev.

 
Aktuální články
Derby je tady! Lvi jedou do Vlašimi.

První letošní derby je za dveřmi. V sobotu zajíždí modrožlutí do Vlašimi ukořistit výhru po dlouhých letech.Na domácím stadionu se...

 
Tisková zpráva HC Lev Benešov

Hokejový klub HC Lev Benešov se důrazně ohrazuje proti tvrzení, že se jakkoliv podílel na natáčení videoklipu youtubera jménem...

 
Fanklub pořádá výjezd do Vlašimi

Fanklub HC Lev Benešov jako každý rok pořádá autobusový zájezd na derby ve Vlašimi. Pokud u toho chcete být taky a fandit modrožlutým,...

 
Souboj Lvů pro Benešov
 
PZ Kladno zaskočilo Lvy a uťalo vítěznou sérii
 
Benešov po drtivém závěru poráží Tryskáče v prodloužení
 
Holánek zařídil v Poděbradech další tři body
 
Boleslav kousala, body však Lvům neuzmula
 
Benešov doma stále neporažen, s osmičkou odjíždí Příbram
 
Další tři body veze Benešov z Rakovníku
 
Utkání
Muži | Neděle 05.11.2017, 12:00
9. kolo
6:4
PZ Kladno - Benešov
 
Muži | Sobota 11.11.2017, 17:00
10. kolo
6:3
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 18.11.2017, 17:30
11. kolo
4:3
Vlašim - Benešov
 
Muži | Sobota 25.11.2017
12. kolo
VS.
Kutná Hora - Benešov
 
Muži | Sobota 02.12.2017, 17:00
13. kolo
VS.
Benešov - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 09.12.2017, 16:30
14. kolo
VS.
Černošice - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS