Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajská liga je rozlosována, tradiční derby s Vlašimí až v předposledním kole

07.07.2016 | Michal Holeš

Na aktivu klubů odstartoval nový ročník středočeské krajské ligy. Ročník, který začne desátého září je opět rozlosován dvoukolově, tzn. systém doma - venku s následujícím playoff. Systém playoff nám zatím není známý. Základní část končí jedenáctého února příštího roku. Benešovské hokejisty tedy letošní sezónu uvidíme celkem v jedenácti případech, plus případné zápasy v playoff.

Benešov tradičně odehraje svá utkání v sobotu od sedmnácti hodin. První kolo však začíná v Jesenici. Domácí fanoušci však nemusí dlouho smutnit, v druhém kole přijedou do Lví arény Velké Popovice, kterým Benešov má co vracet za loňské čtvrtfinále.

Loňského vítěze středočeské krajské ligy HC Junior Mělník přivítají Lvi v osmém kole. Až na předposlední kolo si schovali losující činovníci svazu exponované derby s Vlašimí. Tamní Rytíře se budou benešovští snažit konečně skolit dvanáctého listopadu a všichni věrní fandové by si toto datum měli zaškrtnout v kalendáři, jelikož se jedná o opravdový svátek hokeje.

Zajímavé předvánoční utkání jistě nabídne i příjezd nováčka krajské soutěže HC Žabonosy. Toto utkání je plánováno na sedmnáctého prosince.

V důležitém závěru soutěže čeká na Lvy doma Králův Dvůr, poté derby u rivalů z Vlašimi a základní část zakončí Benešov doma s "béčkem" Mladé Boleslavi.

Všechny zápasy benešovských hokejistů naleznete ZDE. Venkovní časy zápasů jsou pouze orientační, upřesníme dle propozic domácích družstev.

 
Aktuální články
Pavel Dvořák již benešovské "Áčko" trénovat nebude

Dva roky trvalo spojení Pavla Dvořáka a hokejového týmu mužů Benešova. Po letošní úspěšné sezóně však už pokračovat nebude....

 
Lvi se zúčastnili podruhé akce Daruj krev jak LEV

Po loňském odběru se Lvům tentokráte účast zmenšila, bylo to však dané pracovními povinnostmi některých hráčů a také termínem, kdy...

 
Nový přírustek do benešovského fanshopu

Blíží se léto, a tak jsme pro Vás nachystali další pecku v podobě letní benešovské obuvi, modrožlutých žabek s motivy HC LEV Benešov

 
Lvi jdou podruhé darovat krev
 
Starší žáci začali letní přípravu
 
"Celkově jsem s uplynulým ročníkem spokojen", shrnul minulou sezónu Pavel Dvořák
 
"Jsme šťastné, že kluci hrají týmový sport", říkají maminky našich malých Lvů
 
"Nejdůležitější je zájem dětí a chuť se učit nové věci", hodnotí první trenérskou sezónu Ondřej Sládek
 
"Chci, aby děti milovaly hokej a sport obecně", říká Petr Havel
 
HC LEV Benešov pořádá setkání s fanoušky
 
Utkání
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
Q3
4:1
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Středa 28.02.2018, 18:00
SF1
4:2
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 03.03.2018, 17:30
SF2
2:0
Slaný - Benešov
 
Muži | Neděle 04.03.2018, 17:00
SF3
5:0
Benešov - Slaný
 
Muži | Středa 07.03.2018, 18:00
F1
3:6
Benešov - Černošice
 
Muži | Sobota 10.03.2018, 16:30
F2
6:5
Černošice - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS