Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Krajská liga je rozlosována, tradiční derby s Vlašimí až v předposledním kole

07.07.2016 | Michal Holeš

Na aktivu klubů odstartoval nový ročník středočeské krajské ligy. Ročník, který začne desátého září je opět rozlosován dvoukolově, tzn. systém doma - venku s následujícím playoff. Systém playoff nám zatím není známý. Základní část končí jedenáctého února příštího roku. Benešovské hokejisty tedy letošní sezónu uvidíme celkem v jedenácti případech, plus případné zápasy v playoff.

Benešov tradičně odehraje svá utkání v sobotu od sedmnácti hodin. První kolo však začíná v Jesenici. Domácí fanoušci však nemusí dlouho smutnit, v druhém kole přijedou do Lví arény Velké Popovice, kterým Benešov má co vracet za loňské čtvrtfinále.

Loňského vítěze středočeské krajské ligy HC Junior Mělník přivítají Lvi v osmém kole. Až na předposlední kolo si schovali losující činovníci svazu exponované derby s Vlašimí. Tamní Rytíře se budou benešovští snažit konečně skolit dvanáctého listopadu a všichni věrní fandové by si toto datum měli zaškrtnout v kalendáři, jelikož se jedná o opravdový svátek hokeje.

Zajímavé předvánoční utkání jistě nabídne i příjezd nováčka krajské soutěže HC Žabonosy. Toto utkání je plánováno na sedmnáctého prosince.

V důležitém závěru soutěže čeká na Lvy doma Králův Dvůr, poté derby u rivalů z Vlašimi a základní část zakončí Benešov doma s "béčkem" Mladé Boleslavi.

Všechny zápasy benešovských hokejistů naleznete ZDE. Venkovní časy zápasů jsou pouze orientační, upřesníme dle propozic domácích družstev.

 
Aktuální články
Nová sezóna je za dveřmi, Lvi nastupují na led

Ačkoli si skoro všechny celky zkusily led již v červnu, pravá příprava na ledě začíná až nyní. Po nepříliš oblíbené letní...

 
Přátelské zápasy mužů na novou sezonu

Na začátku letošní sezony okoření přípravu mužů turnaj v Soběslavi, kde se střetnou modrožlutí se známým mužstvem z Popovic a...

 
Novým trenérem "A" mužstva bude Matej Ferančík

Po dvou letech, kdy benešovské "áčko" vedl Pavel Dvořák se kormidla ujímá Matej Ferančík. Ti, kteří sledují dění okolo benešovského...

 
Krajská liga již zná své rozlosování
 
Pavel Dvořák již benešovské "Áčko" trénovat nebude
 
Lvi se zúčastnili podruhé akce Daruj krev jak LEV
 
Nový přírustek do benešovského fanshopu
 
Lvi jdou podruhé darovat krev
 
Starší žáci začali letní přípravu
 
"Celkově jsem s uplynulým ročníkem spokojen", shrnul minulou sezónu Pavel Dvořák
 
Utkání
Muži | Neděle 26.08.2018, 18:00
VS.
Benešov - HC Tábor "B"
 
Muži | Neděle 02.09.2018, 18:00
VS.
HC Tábor "B" - Benešov
 
Muži | Pátek 07.09.2018, 12:20
VS.
Velké Popovice - Benešov
 
Muži | Sobota 15.09.2018
1. kolo
VS.
HC Žabonosy - Benešov
 
Muži | Sobota 22.09.2018, 17:00
2. kolo
VS.
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 29.09.2018, 17:30
3. kolo
VS.
Vlašim - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS