Krajská liga je rozlosována, tradiční derby s Vlašimí až v předposledním kole

07.07.2016 | Michal Holeš

Na aktivu klubů odstartoval nový ročník středočeské krajské ligy. Ročník, který začne desátého září je opět rozlosován dvoukolově, tzn. systém doma - venku s následujícím playoff. Systém playoff nám zatím není známý. Základní část končí jedenáctého února příštího roku. Benešovské hokejisty tedy letošní sezónu uvidíme celkem v jedenácti případech, plus případné zápasy v playoff.

Benešov tradičně odehraje svá utkání v sobotu od sedmnácti hodin. První kolo však začíná v Jesenici. Domácí fanoušci však nemusí dlouho smutnit, v druhém kole přijedou do Lví arény Velké Popovice, kterým Benešov má co vracet za loňské čtvrtfinále.

Loňského vítěze středočeské krajské ligy HC Junior Mělník přivítají Lvi v osmém kole. Až na předposlední kolo si schovali losující činovníci svazu exponované derby s Vlašimí. Tamní Rytíře se budou benešovští snažit konečně skolit dvanáctého listopadu a všichni věrní fandové by si toto datum měli zaškrtnout v kalendáři, jelikož se jedná o opravdový svátek hokeje.

Zajímavé předvánoční utkání jistě nabídne i příjezd nováčka krajské soutěže HC Žabonosy. Toto utkání je plánováno na sedmnáctého prosince.

V důležitém závěru soutěže čeká na Lvy doma Králův Dvůr, poté derby u rivalů z Vlašimi a základní část zakončí Benešov doma s "béčkem" Mladé Boleslavi.

Všechny zápasy benešovských hokejistů naleznete ZDE. Venkovní časy zápasů jsou pouze orientační, upřesníme dle propozic domácích družstev.

Muži | Středa 21.02.2018, 18:00