Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Padesátý týden a další porce mládežnických zápasů

17.12.2019 | Michal Holes

Vítězná šňůra starších žáků, dorost na první příčce a střelnice v Benešově. Další týden mládežnických utkání je za námi, pojďme se podívat na jejich rekapitulaci.

5. Třída

Za páťáky dorazila na benešovský zimák Kutná Hora. Z předešlého utkání se dalo čekat, že to pro hosty nebude lehký zápas, což se potvrdilo. Na začátku první třetiny ještě hosté korigovali na 1:2 z e svého pohledu. Následně však už jen počítali branky ve své síti, nakonec jich museli zkousnout pětadvacet.

Mladší žáci "A"

Áčku mladších žáků to aktuálně nejde. Jeho hráči se o tom přesvědčili v Hořovicích, kde hraje své zápasy Spartak Žebrák. Po bezkrevném výkonu podlehli tamním 4:14 a odjížděli domů opět s prázdnou.

Mladší žáci "B"

Naopak béčko chytlo druhý dech a po další výhře, tentokrát nad Sedlčany si upevnilo třetí pozici ve skupině. Pro modrožluté se vše vyvíjelo pozitivně a po první třetině vedli Lvi 2:0. Následovalo však uspokojení a srdnatě hrající hosté otočili výsledek. Minutu před koncem druhé třetiny však domácí vyrovnali a v poslední třetině zvrátili utkání na svou stranu.

Starší žáci

Vítězná šňůra starších žáků stále trvá. Tentokrát formu modrožlutých ochutnali starší hráči Žebráku. Branky v tomto utkání padaly pouze v prvních dvou třetinách, kdy si benešovští, i díky dvěma brankám Duška vytvořili dostatečný náskok. Ten ve třetí třetině již udrželi a v posledním utkání kalendářního roku je čeká soupeř z Příbrami.

Dorost

Dorost na svém ledě přivítal Soběslav a výhrou se dostal na první místo v tabulce, kde má o jeden bod více, než dotírající Pelhřimov. Utkání si vzal pod svá křídla Prokop Havlíček, který vstřelil všechny branky svého týmu, tedy čtyři. Dorost se rozloučí se starým rokem v neděli, v utkání na ledě Ledče nad Sázavou.