Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Padesátý týden a další porce mládežnických zápasů

17.12.2019 | Michal Holes

Vítězná šňůra starších žáků, dorost na první příčce a střelnice v Benešově. Další týden mládežnických utkání je za námi, pojďme se podívat na jejich rekapitulaci.

5. Třída

Za páťáky dorazila na benešovský zimák Kutná Hora. Z předešlého utkání se dalo čekat, že to pro hosty nebude lehký zápas, což se potvrdilo. Na začátku první třetiny ještě hosté korigovali na 1:2 z e svého pohledu. Následně však už jen počítali branky ve své síti, nakonec jich museli zkousnout pětadvacet.


Mladší žáci "A"

Áčku mladších žáků to aktuálně nejde. Jeho hráči se o tom přesvědčili v Hořovicích, kde hraje své zápasy Spartak Žebrák. Po bezkrevném výkonu podlehli tamním 4:14 a odjížděli domů opět s prázdnou.


Mladší žáci "B"

Naopak béčko chytlo druhý dech a po další výhře, tentokrát nad Sedlčany si upevnilo třetí pozici ve skupině. Pro modrožluté se vše vyvíjelo pozitivně a po první třetině vedli Lvi 2:0. Následovalo však uspokojení a srdnatě hrající hosté otočili výsledek. Minutu před koncem druhé třetiny však domácí vyrovnali a v poslední třetině zvrátili utkání na svou stranu.


Starší žáci

Vítězná šňůra starších žáků stále trvá. Tentokrát formu modrožlutých ochutnali starší hráči Žebráku. Branky v tomto utkání padaly pouze v prvních dvou třetinách, kdy si benešovští, i díky dvěma brankám Duška vytvořili dostatečný náskok. Ten ve třetí třetině již udrželi a v posledním utkání kalendářního roku je čeká soupeř z Příbrami.


Dorost

Dorost na svém ledě přivítal Soběslav a výhrou se dostal na první místo v tabulce, kde má o jeden bod více, než dotírající Pelhřimov. Utkání si vzal pod svá křídla Prokop Havlíček, který vstřelil všechny branky svého týmu, tedy čtyři. Dorost se rozloučí se starým rokem v neděli, v utkání na ledě Ledče nad Sázavou.

 
Aktuální články
#covidderby pro Rytíře

Je tady rozhřešení bitvy, které po čase karantény sváděli čtvrťáci modrožlutých a ševců. Nakonec byli úspěšnější Rytíři, ale...

 
Třetí část #covidderby v karanténě vyhráli Vlašimští

Další souboj, tentokrát jen v jedné disciplíně. Dvojšvihu. V této disciplíně zvítězili Rytíři a ujímají se vedení. Dorovnají...

 
Druhá část derby v karanténě

Další část derby mezi hráči čtvrtých tříd #modrozluti a #sevci je tady. Tentokrát se mladí hokejisté a hokejistky utkali ve skákání...

 
Pátráme po historii benešovského hokeje, pomozte nám
 
Čtvrťáci Covidu navzdory soupeří v derby
 
Listopadový Týden hokeje nahradí online aktivity
 
Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění
 
Roušky znovu skladem
 
Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti
 
I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem
 
Utkání
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
2. kolo
3:2
Kolín B - Benešov
 
Muži | Sobota 26.09.2020
3. kolo
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 30.01.2021
19. kolo
VS.
Mělník - Benešov
 
Muži | Sobota 06.02.2021
20. kolo
VS.
Benešov - Kralupy
 
Muži | Sobota 13.02.2021
21. kolo
VS.
HC Čáslav - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS