Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Padesátý týden a další porce mládežnických zápasů

17.12.2019 | Michal Holes

Vítězná šňůra starších žáků, dorost na první příčce a střelnice v Benešově. Další týden mládežnických utkání je za námi, pojďme se podívat na jejich rekapitulaci.

5. Třída

Za páťáky dorazila na benešovský zimák Kutná Hora. Z předešlého utkání se dalo čekat, že to pro hosty nebude lehký zápas, což se potvrdilo. Na začátku první třetiny ještě hosté korigovali na 1:2 z e svého pohledu. Následně však už jen počítali branky ve své síti, nakonec jich museli zkousnout pětadvacet.


Mladší žáci "A"

Áčku mladších žáků to aktuálně nejde. Jeho hráči se o tom přesvědčili v Hořovicích, kde hraje své zápasy Spartak Žebrák. Po bezkrevném výkonu podlehli tamním 4:14 a odjížděli domů opět s prázdnou.


Mladší žáci "B"

Naopak béčko chytlo druhý dech a po další výhře, tentokrát nad Sedlčany si upevnilo třetí pozici ve skupině. Pro modrožluté se vše vyvíjelo pozitivně a po první třetině vedli Lvi 2:0. Následovalo však uspokojení a srdnatě hrající hosté otočili výsledek. Minutu před koncem druhé třetiny však domácí vyrovnali a v poslední třetině zvrátili utkání na svou stranu.


Starší žáci

Vítězná šňůra starších žáků stále trvá. Tentokrát formu modrožlutých ochutnali starší hráči Žebráku. Branky v tomto utkání padaly pouze v prvních dvou třetinách, kdy si benešovští, i díky dvěma brankám Duška vytvořili dostatečný náskok. Ten ve třetí třetině již udrželi a v posledním utkání kalendářního roku je čeká soupeř z Příbrami.


Dorost

Dorost na svém ledě přivítal Soběslav a výhrou se dostal na první místo v tabulce, kde má o jeden bod více, než dotírající Pelhřimov. Utkání si vzal pod svá křídla Prokop Havlíček, který vstřelil všechny branky svého týmu, tedy čtyři. Dorost se rozloučí se starým rokem v neděli, v utkání na ledě Ledče nad Sázavou.

 
Aktuální články
Modrožlutí znají své soupeře pro přípravné zápasy

Lvi už znají své soupeře pro přípravná utkání před nadcházejícím ročníkem. A výběr skýtá atraktivní soupeře.

 
A tým zahájil společnou přípravu

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy,...

 
Modrožlutí přicházejí s výzvou #dremenezklameme

Loňský ročník skončil již dávno. Pandemie ochromila celou zemi a nyní pomalu začínají ožívat všechny činnosti, včetně těch...

 
Michal Kaňka: Mládežnickým družstvům se loni dařilo
 
Jan Štěpánek: Zranění nás stála loňskou sezonu
 
Na sezonu 20/21 bude opět dohlížet kapitán Holánek
 
Ke Lvům míří bratři Rittigové
 
"Rád bych soutěž vyhrál," říká Pavel Dvořák
 
Trenérské kormidlo Lvů přebírá Pavel Dvořák
 
HC Lev ruší tréninky všech kategorií, vláda vyhlásila nouzový stav
 
Utkání
Muži | Sobota 15.02.2020
21. kolo
9:2
Poděbrady - Benešov
 
Muži | Sobota 22.02.2020, 17:00
22. kolo
3:6
Benešov - Vlašim
 
Muži | Středa 26.02.2020, 18:00
1. kolo
6:2
HC Čáslav - Benešov
 
Muži | Sobota 12.09.2020
1. kolo
VS.
Benešov - Vlašim
 
Muži | Sobota 19.09.2020
2. kolo
VS.
Kolín B - Benešov
 
Muži | Sobota 26.09.2020
3. kolo
VS.
Benešov - HC Žabonosy
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS