Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě

28.12.2019 | Michal Holes

Letošní DIJAS CUP, vánoční turnaj starších žáků Benešova, byl velmi vyrovnaný. Modrožlutí se nakonec umístili na třetím místě a vybojovali bronzové medaile. V dovednostních soutěžích, které byli součástí dvoudenního turnaje, excelovali v rychlostních štafetách.

Turnaje se účastnilo pět mužstev. Kromě domácího celku také Kralupy nad Vltavou, Orlíci Uničov a výběry PRO TEAM Slovakia a již starý dobrý tým Tigers 55. Týmy hrály každý proti každému na dva poločasy, kdy každý poločas byl veden jako malý mini zápas, za který se braly body.

Domácí šli do prvního souboje proti Kralupům a přes pomalejší začátek si vybojovali dvě výhry, připadl jim tudíž plný počet bodů.
Jako druhý celek se postavil Lvům výběr Tigers 55, který zavítal do Benešova již potřetí v řadě. První mini utkání ještě modrožlutí zvládli, poté jim ale došly síly a druhý souboj se soupeřem nezvládly.

V pátek začínali benešovští proti výběru PRO TEAM Slovakia a podlehli lepšímu soupeři v obou soubojích.
Poslední utkání turnaje s Uničovem hráli domácí o podobu placky, která jim přistane na krku. Nakonec, po dělbě bodů, to byla ta bronzová.

Výbornou doplňkovou disciplínou byly dovednostní soutěže. Štafety na čas, nájezdy a přesnost střelby předvedly všechny týmy a ukázali tak svoji šikovnost a rychlost. Oba týmy Benešova se zaskvěly v rychlostní disciplíně štafety, kde posbírali dvě vítězství.

Organizátoři si pochvalovali přístup všech hráčů, funkcionářů a rodičů, protože turnaj proběhl v přátelské atmosféře. Již nyní se těšíme na další ročník tohoto turnaje.

 
Aktuální články
#covidderby pro Rytíře

Je tady rozhřešení bitvy, které po čase karantény sváděli čtvrťáci modrožlutých a ševců. Nakonec byli úspěšnější Rytíři, ale...

 
Třetí část #covidderby v karanténě vyhráli Vlašimští

Další souboj, tentokrát jen v jedné disciplíně. Dvojšvihu. V této disciplíně zvítězili Rytíři a ujímají se vedení. Dorovnají...

 
Druhá část derby v karanténě

Další část derby mezi hráči čtvrtých tříd #modrozluti a #sevci je tady. Tentokrát se mladí hokejisté a hokejistky utkali ve skákání...

 
Pátráme po historii benešovského hokeje, pomozte nám
 
Čtvrťáci Covidu navzdory soupeří v derby
 
Listopadový Týden hokeje nahradí online aktivity
 
Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění
 
Roušky znovu skladem
 
Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti
 
I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem
 
Utkání
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
2. kolo
3:2
Kolín B - Benešov
 
Muži | Sobota 26.09.2020
3. kolo
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 30.01.2021
19. kolo
VS.
Mělník - Benešov
 
Muži | Sobota 06.02.2021
20. kolo
VS.
Benešov - Kralupy
 
Muži | Sobota 13.02.2021
21. kolo
VS.
HC Čáslav - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS