Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě

28.12.2019 | Michal Holes

Letošní DIJAS CUP, vánoční turnaj starších žáků Benešova, byl velmi vyrovnaný. Modrožlutí se nakonec umístili na třetím místě a vybojovali bronzové medaile. V dovednostních soutěžích, které byli součástí dvoudenního turnaje, excelovali v rychlostních štafetách.

Turnaje se účastnilo pět mužstev. Kromě domácího celku také Kralupy nad Vltavou, Orlíci Uničov a výběry PRO TEAM Slovakia a již starý dobrý tým Tigers 55. Týmy hrály každý proti každému na dva poločasy, kdy každý poločas byl veden jako malý mini zápas, za který se braly body.

Domácí šli do prvního souboje proti Kralupům a přes pomalejší začátek si vybojovali dvě výhry, připadl jim tudíž plný počet bodů.
Jako druhý celek se postavil Lvům výběr Tigers 55, který zavítal do Benešova již potřetí v řadě. První mini utkání ještě modrožlutí zvládli, poté jim ale došly síly a druhý souboj se soupeřem nezvládly.

V pátek začínali benešovští proti výběru PRO TEAM Slovakia a podlehli lepšímu soupeři v obou soubojích.
Poslední utkání turnaje s Uničovem hráli domácí o podobu placky, která jim přistane na krku. Nakonec, po dělbě bodů, to byla ta bronzová.

Výbornou doplňkovou disciplínou byly dovednostní soutěže. Štafety na čas, nájezdy a přesnost střelby předvedly všechny týmy a ukázali tak svoji šikovnost a rychlost. Oba týmy Benešova se zaskvěly v rychlostní disciplíně štafety, kde posbírali dvě vítězství.

Organizátoři si pochvalovali přístup všech hráčů, funkcionářů a rodičů, protože turnaj proběhl v přátelské atmosféře. Již nyní se těšíme na další ročník tohoto turnaje.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Padesátý týden a další porce mládežnických zápasů