Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě

28.12.2019 | Michal Holes

Letošní DIJAS CUP, vánoční turnaj starších žáků Benešova, byl velmi vyrovnaný. Modrožlutí se nakonec umístili na třetím místě a vybojovali bronzové medaile. V dovednostních soutěžích, které byli součástí dvoudenního turnaje, excelovali v rychlostních štafetách.

Turnaje se účastnilo pět mužstev. Kromě domácího celku také Kralupy nad Vltavou, Orlíci Uničov a výběry PRO TEAM Slovakia a již starý dobrý tým Tigers 55. Týmy hrály každý proti každému na dva poločasy, kdy každý poločas byl veden jako malý mini zápas, za který se braly body.

Domácí šli do prvního souboje proti Kralupům a přes pomalejší začátek si vybojovali dvě výhry, připadl jim tudíž plný počet bodů.
Jako druhý celek se postavil Lvům výběr Tigers 55, který zavítal do Benešova již potřetí v řadě. První mini utkání ještě modrožlutí zvládli, poté jim ale došly síly a druhý souboj se soupeřem nezvládly.

V pátek začínali benešovští proti výběru PRO TEAM Slovakia a podlehli lepšímu soupeři v obou soubojích.
Poslední utkání turnaje s Uničovem hráli domácí o podobu placky, která jim přistane na krku. Nakonec, po dělbě bodů, to byla ta bronzová.

Výbornou doplňkovou disciplínou byly dovednostní soutěže. Štafety na čas, nájezdy a přesnost střelby předvedly všechny týmy a ukázali tak svoji šikovnost a rychlost. Oba týmy Benešova se zaskvěly v rychlostní disciplíně štafety, kde posbírali dvě vítězství.

Organizátoři si pochvalovali přístup všech hráčů, funkcionářů a rodičů, protože turnaj proběhl v přátelské atmosféře. Již nyní se těšíme na další ročník tohoto turnaje.

 
Aktuální články
Lvi rozstříleli třinácti brankami Žabonosy

Modrožlutí nejenže odčinili prohru z Kolína, ale Žabonosy vyprovodili zpět domů s pořádným výpraskem. Domácí mohli oslavit hned dva...

 
Béčko mladších žáků zabralo v Rakovníku

Pohodový vstup do utkání a následná půlka zápasu byla čistě v režii Benešova. Modrožlutí si vybudovali náskok v podobě vedení 5:0....

 
Modrožlutí v druhém zápase vyšli naprázdno

Lvi cestovali do Kolína k zápasu s béčkem tamního celku posilněni sebevědomím z vítězství z derby. Bohužel však nedokázali odpovědět...

 
Áčko mladších žáků s Hvězdou nezaváhalo
 
Starší žáci na úvod doma padli
 
Mladší žáci "B" prohráli brankou v poslední minutě
 
Derby zn. Covid pro modrožluté
 
První kolo je tady. K derby přijíždí Rytíři
 
Omezení se dotknou i benešovského zimního stadionu
 
Modrožlutí bavili diváky v Hodoníně
 
Utkání
Muži | Sobota 03.10.2020, 17:00
4. kolo
VS.
Benešov - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 17.10.2020
6. kolo
VS.
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 24.10.2020
7. kolo
VS.
Mladá Boleslav - Benešov
 
Muži | Sobota 31.10.2020
8. kolo
VS.
Benešov - HC Čáslav
 
Muži | Sobota 07.11.2020
9. kolo
VS.
TJ Spartak Žebrák - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS