Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě

28.12.2019 | Michal Holes

Letošní DIJAS CUP, vánoční turnaj starších žáků Benešova, byl velmi vyrovnaný. Modrožlutí se nakonec umístili na třetím místě a vybojovali bronzové medaile. V dovednostních soutěžích, které byli součástí dvoudenního turnaje, excelovali v rychlostních štafetách.

Turnaje se účastnilo pět mužstev. Kromě domácího celku také Kralupy nad Vltavou, Orlíci Uničov a výběry PRO TEAM Slovakia a již starý dobrý tým Tigers 55. Týmy hrály každý proti každému na dva poločasy, kdy každý poločas byl veden jako malý mini zápas, za který se braly body.

Domácí šli do prvního souboje proti Kralupům a přes pomalejší začátek si vybojovali dvě výhry, připadl jim tudíž plný počet bodů.
Jako druhý celek se postavil Lvům výběr Tigers 55, který zavítal do Benešova již potřetí v řadě. První mini utkání ještě modrožlutí zvládli, poté jim ale došly síly a druhý souboj se soupeřem nezvládly.

V pátek začínali benešovští proti výběru PRO TEAM Slovakia a podlehli lepšímu soupeři v obou soubojích.
Poslední utkání turnaje s Uničovem hráli domácí o podobu placky, která jim přistane na krku. Nakonec, po dělbě bodů, to byla ta bronzová.

Výbornou doplňkovou disciplínou byly dovednostní soutěže. Štafety na čas, nájezdy a přesnost střelby předvedly všechny týmy a ukázali tak svoji šikovnost a rychlost. Oba týmy Benešova se zaskvěly v rychlostní disciplíně štafety, kde posbírali dvě vítězství.

Organizátoři si pochvalovali přístup všech hráčů, funkcionářů a rodičů, protože turnaj proběhl v přátelské atmosféře. Již nyní se těšíme na další ročník tohoto turnaje.

 
Aktuální články
Ke Lvům míří bratři Rittigové

Jen co se mírně uvolnily ledy přísné karantény vyplouvají na povrch první jména, která by měla pomoci vrátit modrožluté zpátky na...

 
"Rád bych soutěž vyhrál," říká Pavel Dvořák

Neskromný cíl si vytyčil staronový trenér Pavel Dvořák. Finále, které benešovští hráli před dvěma sezónami, chce minimálně...

 
Trenérské kormidlo Lvů přebírá Pavel Dvořák

Dobu sportovního a kulturního klidu, který nastal v rámci nouzového stavu země a ukončení všech sportovních soutěží využilo vedení HC...

 
HC Lev ruší tréninky všech kategorií, vláda vyhlásila nouzový stav
 
Uplynulý ročník hodnotíme neúspěšně, říká Ivan Bartůšek
 
HC Lev Benešov pořádá první hokejový ples
 
První předkolo pro Čáslav
 
Derby opět pro Vlašim
 
Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic
 
Další akce Týden hokeje v Benešově
 
Utkání
Muži | Sobota 25.01.2020, 17:00
18. kolo
6:2
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Sobota 01.02.2020, 18:00
19. kolo
4:7
Velké Popovice - Benešov
 
Muži | Neděle 09.02.2020, 17:30
20. kolo
4:8
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 15.02.2020
21. kolo
9:2
Poděbrady - Benešov
 
Muži | Sobota 22.02.2020, 17:00
22. kolo
3:6
Benešov - Vlašim
 
Muži | Středa 26.02.2020, 18:00
1. kolo
6:2
HC Čáslav - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS