Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

28.12.2019 | Michal Holes

Do mekky slovenského hokeje cestovaly naše mladé naděje ročníku 2009. Po vlažném prvním dnu se modrožlutí rozehráli a skončili na skvělém druhém místě. Hráčka Benešova Simona Dvořáková si navíc odvezla cenu pro nejlepší obránkyni.

Kluci a holky začínali turnaj proti Hodonínu a dovolili svým vrstevníkům získat jediný bod v turnaji za remízu 5:5. Druhé mini utkání zvládli přesvědčivěji 6:2.
V druhém souboji čekal Lvy domácí Trenčín, pozdější vítěz turnaje. Vyrovnaná utkání však domácí Dukla vždy strhla na svou stranu a po prohrách 0:1 a 1:3 čekalo na modrožluté spousta práce k lepším příčkám.

Na vítěznou vlnu se svěřenci Pavla Dvořáka dostali s českým soupeřem, a sice s Plzní. Po výhrách 2:0 a 1:0 se vyšvihl Benešov na druhou příčku, hned za vedoucí Trenčín.
Poslední bitva čekala na modrožluté v podobě Popradu. Ten chtěl v tabulce před českého soupeře, mladí Lvi a Lvice však slovenskému protivníkovi povolili jen jeden bod za remízu 4:4, druhý mini zápas vyhráli 4:1 a skončili na celkovém druhém místě.

Nejlepší obránkyní turnaje byla navíc vyhlášena Simona Dvořáková. Gratulujeme jí, i celému týmu k úspěchu.

Modrožlutí znají své soupeře pro přípravné zápasy

Lvi už znají své soupeře pro přípravná utkání před nadcházejícím ročníkem. A výběr skýtá atraktivní soupeře.

A tým zahájil společnou přípravu

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy,...

Modrožlutí přicházejí s výzvou #dremenezklameme

Michal Kaňka: Mládežnickým družstvům se loni dařilo