První místo dorostu a konec série žáků

07.01.2020 | Michal Holes

Pátá třída vs. Vysočina, mladší žáci konečně vyhráli, starší skončili svou neporazitelnost a dorost si upevnil první pozici. Takový byl první víkend nového roku.

5. Třída

Páté třídy v prvním lednovém týdnu soutěžní zápas nehráli, a tak si na miniturnaj přizvaly týmy Havlíčkova Brodu a Jihlavy. Po těsné prohře s Jihlavou 6:4, podlehli modrožlutí i dalšímu soupeři z Vysočiny 3:1. Důležité však bylo utkat se s jinými týmy a zkoušení mladších hráčů, což miniturnaj splnil dokonale.

Mladší žáci "A"

Áčko mladších žáků zastavilo výsledkový propad a naplno bodovalo na ledě Rytířů z Kladna. Divokou první třetinu vyhráli Lvi 3:4 a poté už své vedení jen navyšovali.

Starší žáci

Starší žáci hráli taktéž u Jágrova týmu a rovnou z toho byl souboj o třetí místo. Na naše mladé hokejista dolehla tíha okamžiku a nehráli svou standardní hru. Rytíři byli lepší na puku a narozdíl od Lvů, proměňovali šance. Výsledek 8:4 je možná pro modrožluté až moc krutý.

Dorost

Na dorost čekal souboj o první místo v tabulce o umístění. Na zimní stadion do Benešova dorazili Medvědi z Pelhřimova. Domácí si jistě pamatovali nedávnou prohru na ledě hostů a proto nastoupili na Pelhřimov pěkně zhurta. Hosté se sice pomalu nedostali deset minut z pásma, ale prohrávali pouze o jednu branku. Tu vyrovnávací si pak benešovští v podstatě vstřelili sami. Ve druhétřetině však už spadl i tolik kýžený gól. Nakonec byli modrožlutí rádi za hubené vítězství 3:1, i když obraz hry tomu vůbec neodpovídal.

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě

Padesátý týden a další porce mládežnických zápasů