První místo dorostu a konec série žáků

07.01.2020 | Michal Holes

Pátá třída vs. Vysočina, mladší žáci konečně vyhráli, starší skončili svou neporazitelnost a dorost si upevnil první pozici. Takový byl první víkend nového roku.

5. Třída

Páté třídy v prvním lednovém týdnu soutěžní zápas nehráli, a tak si na miniturnaj přizvaly týmy Havlíčkova Brodu a Jihlavy. Po těsné prohře s Jihlavou 6:4, podlehli modrožlutí i dalšímu soupeři z Vysočiny 3:1. Důležité však bylo utkat se s jinými týmy a zkoušení mladších hráčů, což miniturnaj splnil dokonale.

Mladší žáci "A"

Áčko mladších žáků zastavilo výsledkový propad a naplno bodovalo na ledě Rytířů z Kladna. Divokou první třetinu vyhráli Lvi 3:4 a poté už své vedení jen navyšovali.

Starší žáci

Starší žáci hráli taktéž u Jágrova týmu a rovnou z toho byl souboj o třetí místo. Na naše mladé hokejista dolehla tíha okamžiku a nehráli svou standardní hru. Rytíři byli lepší na puku a narozdíl od Lvů, proměňovali šance. Výsledek 8:4 je možná pro modrožluté až moc krutý.

Dorost

Na dorost čekal souboj o první místo v tabulce o umístění. Na zimní stadion do Benešova dorazili Medvědi z Pelhřimova. Domácí si jistě pamatovali nedávnou prohru na ledě hostů a proto nastoupili na Pelhřimov pěkně zhurta. Hosté se sice pomalu nedostali deset minut z pásma, ale prohrávali pouze o jednu branku. Tu vyrovnávací si pak benešovští v podstatě vstřelili sami. Ve druhétřetině však už spadl i tolik kýžený gól. Nakonec byli modrožlutí rádi za hubené vítězství 3:1, i když obraz hry tomu vůbec neodpovídal.

Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem

Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli