Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

14.01.2020 | Michal Holes

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

5. Třída

Do Poděbrad zamířily tento týden páté třídy. Vyrovnané utkání rozhodli svěřenci trenéra Dvořáka až v závěrečné třetině, kdy nasázeli domácím pět branek a odvezli si vítězství 7:5. Stále tak páťáci drží první místo, kde se přetahují s Černošicemi, které mají jeden zápas k dobru.

Mladší žáci "A"

Nabitý víkend měli mladší a starší žáci, kteří hrají nadstavbovou část. Mladší jako první doma přivítali Slavii Praha, ta se však nechovala jako slušný host a vydrancovala benešovský stánek poměrem 9:3.
Chuť si mladí modrožlutí hokejisté spravili hned další den, kdy přijeli Černošice. Po vlažném a opatrném začátku nadělili Lvi přesné to, co o den dříve Slavia, a tak Černošice odjížděli s přídělem 9:1.

Mladší žáci "B"

Béčko mladších žáků zavítalo do Příbrami k souboji druhého s třetím. Nohy však mladí Lvi nechali ještě v autobuse a v páté minutě již prohrávali o tři branky. První třetinu, která skončila pro domácí 4:0 už nedohnali. Výkon v dalších dvou třetinách však již byl na úrovni a následně vyrovnané utkání skončilo 8:4 pro Příbram, která si upevnila druhou příčku v tabulce.

Starší žáci

Na Kladně jim to nevyšlo. Ale rozhodně se z toho starší žáci nepoložili a v předehrávaném utkání porazili Černošice vysoko 14:3.
V sobotu je, stejně jako mladší žáky, čekala větší výzva v podobě Slavie. Modrožlutí odehráli skvělou partii, utkání měli pod kontrolou, dokud nepřišla čtyřiačtyřicátá minuta, kde v rozmezí dvaatřiceti sekund hosté vsítili dvě branky a vyrovnali skóre na konečných 3:3. Sešívaní tak uhájili třetí příčku a na čtvrtý Benešov už zle dotírá Mladá Boleslav.

Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem

Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli