Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

28.01.2020 | Michal Holes

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

5. Třída

Páťáci přivítali na benešovském ledě nedalekého rivala z Velkých Popovic. Utkání však mělo do vyhecovaného derby daleko a naši chlapci a děvčata deklasovali zelenožluté 15:0.

Mladší žáci "A"

Mladší žáci zajížděli do Neratovic poprat se o co nejlepší výsledek a výkon. To se jim povedlo, i když lehký průběh vítězství nemělo.V první třetině se ujali Lvi vedení v zápase, ale poté to už byl houževnatý bojovný výkon od obou mužstev. Neratovickým se podařilo vyrovnat až pět minut před koncem. Když už si všichni mysleli na dělbu bodů propálil, deset vteřin před koncem, vše co mu stálo v cestě Miffek a zařídil tak export všech bodů do Benešova.

Mladší žáci "B"

Béčko mladších žáků jelo do Rakovníka sice jen v deseti, ale i tak podalo srdnatý výkon. Bohužel v druhé třetině naši chlapci a děvče odpočívalo a domácí pětkrát rozvlnili síť. Mocný finiš modrožlutým nestačil, a tak všechny body zůstaly v Rakovníku.

Starší žáci

Starší žáci taktéž cestovali do Neratovic, jejich stejně staří protihráči však v nadstavbě neválí, a tak favoritem byli benešovští. To beze zbytku potvrdili i v zápase a zaslouženě si odvezli vítězství o čtyři branky. Základ vítězství položili již v první třetině, kterou vyhráli o tři branky. Domácí poté v druhé třetině snížili, ale v závěrečné periodě modrožlutí upevnili své vítězství dalšími třemi brankami.

Dorost

Dorost má za sebou polovinu zápasů ve skupině o umístění. V neděli cestoval do Soběslavi, která se vyšvihla na druhé místo této tabulky. Po suverénně nejhorším výkonu sezóny odjeli dorostenci bez bodu a ještě jim na cestu přidali soběslavští sedm branek. Lvům se nedařila hra do útoku ani do obrany. Za týden mají šanci na reparát, kdy přijede Ledeč.

Modrožlutí znají své soupeře pro přípravné zápasy

Lvi už znají své soupeře pro přípravná utkání před nadcházejícím ročníkem. A výběr skýtá atraktivní soupeře.

A tým zahájil společnou přípravu

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy,...

Modrožlutí přicházejí s výzvou #dremenezklameme

Michal Kaňka: Mládežnickým družstvům se loni dařilo