Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lvi sehrají pět přátelských utkání

31.07.2016 | bee

Zejména týmy z jihočeské krajské ligy prověří Lvy před novým ročníkem. Dva zápasy sehrají modrožlutí s Milevskem a také s "béčkem" Tábora. Pátý zápas se uskuteční v Černošicích, s tamním týmem se bude Benešov potkávat i ve své soutěži.

Jako první prověří připravenost Lvů táborské "béčko, které skončilo v loňské sezóně na sedmém místě jedenáctičlenné tabulky jihočeské krajské ligy.
V playoff Tábor nestačil hned ve čtvrtfinále na tým Veselí nad Lužnicí a sezóna pro něj skončila. První zápas sehrají benešovští doma 19.8. od osmnácti hodin, odveta je na programu v neděli 28.8. od 17:45 na táborském zimním stadionu.

Milevsko, druhý soupeř Lvů v přípravě, loni skončil v tabulce o poznání lépe. Nedávný soupeř Benešova z druhé ligy zakončil základní část na třetím místě a přes Radomyšl a Veselí nad Lužnicí se dostal až do finále tamní soutěže. Tam však již nestačil na pozdějšího postoupivšího do druhé ligy HC David Servis České Budějovice.
První utkání sehrají modrožlutí na stadionu Milevska v úterý 23.8. od devatenácti hodin. Doma přivítáme borce z Milevska ve čtvrtek 1.9. od 19:00.

Generálku na první kolo sehrají Lvi na ledě druhého celku loňské sezóny středočeské krajské ligy HC Černošic. Utkání se hraje v pravé poledne v neděli 4.9.

První mistrovské domácí utkání se uskuteční 17.9. od 17:00. To přivítáme našeho loňského přemožitele v playoff HC Slavoj Velké Popovice.

 
Aktuální články
Nová sezóna je za dveřmi, Lvi nastupují na led

Ačkoli si skoro všechny celky zkusily led již v červnu, pravá příprava na ledě začíná až nyní. Po nepříliš oblíbené letní...

 
Přátelské zápasy mužů na novou sezonu

Na začátku letošní sezony okoření přípravu mužů turnaj v Soběslavi, kde se střetnou modrožlutí se známým mužstvem z Popovic a...

 
Novým trenérem "A" mužstva bude Matej Ferančík

Po dvou letech, kdy benešovské "áčko" vedl Pavel Dvořák se kormidla ujímá Matej Ferančík. Ti, kteří sledují dění okolo benešovského...

 
Krajská liga již zná své rozlosování
 
Pavel Dvořák již benešovské "Áčko" trénovat nebude
 
Lvi se zúčastnili podruhé akce Daruj krev jak LEV
 
Nový přírustek do benešovského fanshopu
 
Lvi jdou podruhé darovat krev
 
Starší žáci začali letní přípravu
 
"Celkově jsem s uplynulým ročníkem spokojen", shrnul minulou sezónu Pavel Dvořák
 
Utkání
Muži | Neděle 26.08.2018, 18:00
VS.
Benešov - HC Tábor "B"
 
Muži | Neděle 02.09.2018, 18:00
VS.
HC Tábor "B" - Benešov
 
Muži | Pátek 07.09.2018, 12:20
VS.
Velké Popovice - Benešov
 
Muži | Sobota 15.09.2018
1. kolo
VS.
HC Žabonosy - Benešov
 
Muži | Sobota 22.09.2018, 17:00
2. kolo
VS.
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 29.09.2018, 17:30
3. kolo
VS.
Vlašim - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS