Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Lvi sehrají pět přátelských utkání

31.07.2016 | bee

Zejména týmy z jihočeské krajské ligy prověří Lvy před novým ročníkem. Dva zápasy sehrají modrožlutí s Milevskem a také s "béčkem" Tábora. Pátý zápas se uskuteční v Černošicích, s tamním týmem se bude Benešov potkávat i ve své soutěži.

Jako první prověří připravenost Lvů táborské "béčko, které skončilo v loňské sezóně na sedmém místě jedenáctičlenné tabulky jihočeské krajské ligy.
V playoff Tábor nestačil hned ve čtvrtfinále na tým Veselí nad Lužnicí a sezóna pro něj skončila. První zápas sehrají benešovští doma 19.8. od osmnácti hodin, odveta je na programu v neděli 28.8. od 17:45 na táborském zimním stadionu.

Milevsko, druhý soupeř Lvů v přípravě, loni skončil v tabulce o poznání lépe. Nedávný soupeř Benešova z druhé ligy zakončil základní část na třetím místě a přes Radomyšl a Veselí nad Lužnicí se dostal až do finále tamní soutěže. Tam však již nestačil na pozdějšího postoupivšího do druhé ligy HC David Servis České Budějovice.
První utkání sehrají modrožlutí na stadionu Milevska v úterý 23.8. od devatenácti hodin. Doma přivítáme borce z Milevska ve čtvrtek 1.9. od 19:00.

Generálku na první kolo sehrají Lvi na ledě druhého celku loňské sezóny středočeské krajské ligy HC Černošic. Utkání se hraje v pravé poledne v neděli 4.9.

První mistrovské domácí utkání se uskuteční 17.9. od 17:00. To přivítáme našeho loňského přemožitele v playoff HC Slavoj Velké Popovice.

 
Aktuální články
Muži si ze Slaného odvezli jedenáct branek

Reprízu loňského semifinále přineslo deváté kolo krajské hokejové ligy v němž se utkaly dva týmy se lvem ve znaku. Oproti bitvě o...

 
Oslabený Benešov na body v Popovicích nedosáhl

Bez hlavní osy týmu, brankáře Štěpánka, kapitána Holánka a útočníka Starce zajížděli hokejisté modrožlutých ke svému již...

 
Ve vyrovnaném utkání nakonec slaví Čáslav

Neporažená Čáslav přijela jako favorit a od začátku utkání to potvrzovala. Hostům patřilo úvodních patnáct minut, Lvi se dostávali do...

 
Modrožlutí vezou z Kutné hory důležité body
 
"Dvojky" sehráli svůj první turnaj
 
Houževnatá Příbram odjíždí s prázdnou
 
Nováček z Kralup Lvům příliš nevzdoroval
 
Prokletí trvá dál, Lvům nestačil ani čtyřbrankový náskok
 
Na posílené Poděbrady Benešov doma nestačil
 
Týden hokeje přilákal v Benešově další děti
 
Utkání
Muži | Sobota 24.11.2018, 17:00
11. kolo
VS.
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Sobota 01.12.2018, 17:00
12. kolo
VS.
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 08.12.2018
13. kolo
VS.
Poděbrady - Benešov
 
Muži | Sobota 15.12.2018
14. kolo
VS.
Černošice - Benešov
 
Muži | Sobota 22.12.2018, 17:00
15. kolo
VS.
Benešov - Mělník
 
Muži | Sobota 05.01.2019, 17:00
16. kolo
VS.
Benešov - Vlašim
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS