Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým zahájil společnou přípravu

18.05.2020 | Michal Holes

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy, neoblíbené disciplíny všech hokejistů. A v Konopišti se většinou fotbálek nehraje. O tom se přesvědčili i hráči, kteří ihned vyběhli na okruh a do lesů.

Náročný kouč Pavel Dvořák vytáhl své ovečky na okruh kolem Konopiště, kde hráči začali polykat první tréninkové dávky. Tým se sešel ve skoro dvaceti lidech a přivítal i navrátilce po zranění Lukáše Holánka nebo Tadeáše Kočího.

Brankářské řady by měl vyztužit Adam Čásenský, který vytvoří dvojici s Honzou Štěpánkem. Obranné řady posílili bratři Rittigové, naopak Ladislav Bursík se přesouvá na pozici tzv. hrajícího asistenta, kde bude pomáhat Pavlovi Dvořákovi s vedením týmu a do zápasu naskočí pouze v případě nutnosti.
Útok Benešova vypadá na papíře vždy silný, je otázkou, zda-li se modrožlutým vyhnou zranění. Otázník stále visí nad matadorem Michalem Kaňkou, který si s rozhodováním o další sezoně dává vždy na čas.

Tým v letní přípravě:

Brankáři: Jan Štěpánek, Adam Čásenský.
Obránci: Ondřej Fedoročko, Martin Kotýnek, Martin Janáč, Jan Stejskal, Tomáš Rittig, Jaroslav Rittig, David Martínek, Filip Zderadička.
Útočníci: David Starec, Lukáš Holánek, Martin Kohout, Marek Kočí, Pavel Dušek, Tadeáš Kočí, Jan Polesný, David Mrva, Michal Holeš, Ondřej Sládek, Daniel Růzha, Vojtěch Hrstka, Tomáš Zach.

 
Aktuální články
Týden hokeje v Benešově

Přijďte v úterý 21.09.2021 na Zimní stadion v Benešově na akci Týden hokeje

 
Konkurz na šéftrenéra/ku klubu

HC LEV Benešov vyhlašuje konkurz na šéftrenéra/ku klubu! Máš minimálně licenci B na lední hokej? Nosíš v sobě vizi, jak by měl...

 
Staň se lvem

Do našeho klubu hledáme nové hokejové naděje! Máte syna či dceru ročník 2013 a mladší? Neváhejte a přijďte v měsíci červnu...

 
Zpět do formy
 
#covidderby pro Rytíře
 
Třetí část #covidderby v karanténě vyhráli Vlašimští
 
Druhá část derby v karanténě
 
Pátráme po historii benešovského hokeje, pomozte nám
 
Čtvrťáci Covidu navzdory soupeří v derby
 
Listopadový Týden hokeje nahradí online aktivity
 
Utkání
Muži | Sobota 11.09.2021, 17:00
1. kolo
5:6
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 18.09.2021, 18:15
2. kolo
4:3
HC Žabonosy - Benešov
 
Muži | Sobota 25.09.2021, 18:00
3. kolo
VS.
Benešov - Kutná Hora
 
Muži | Sobota 02.10.2021
4. kolo
VS.
Rakovník - Benešov
 
Muži | Sobota 09.10.2021
5. kolo
VS.
Benešov - HC Spartak Žebrák
 
Muži | Neděle 17.10.2021, 17:00
6. kolo
VS.
Hokejový klub Čáslav - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS