Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým zahájil společnou přípravu

18.05.2020 | Michal Holes

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy, neoblíbené disciplíny všech hokejistů. A v Konopišti se většinou fotbálek nehraje. O tom se přesvědčili i hráči, kteří ihned vyběhli na okruh a do lesů.

Náročný kouč Pavel Dvořák vytáhl své ovečky na okruh kolem Konopiště, kde hráči začali polykat první tréninkové dávky. Tým se sešel ve skoro dvaceti lidech a přivítal i navrátilce po zranění Lukáše Holánka nebo Tadeáše Kočího.

Brankářské řady by měl vyztužit Adam Čásenský, který vytvoří dvojici s Honzou Štěpánkem. Obranné řady posílili bratři Rittigové, naopak Ladislav Bursík se přesouvá na pozici tzv. hrajícího asistenta, kde bude pomáhat Pavlovi Dvořákovi s vedením týmu a do zápasu naskočí pouze v případě nutnosti.
Útok Benešova vypadá na papíře vždy silný, je otázkou, zda-li se modrožlutým vyhnou zranění. Otázník stále visí nad matadorem Michalem Kaňkou, který si s rozhodováním o další sezoně dává vždy na čas.

Tým v letní přípravě:

Brankáři: Jan Štěpánek, Adam Čásenský.
Obránci: Ondřej Fedoročko, Martin Kotýnek, Martin Janáč, Jan Stejskal, Tomáš Rittig, Jaroslav Rittig, David Martínek, Filip Zderadička.
Útočníci: David Starec, Lukáš Holánek, Martin Kohout, Marek Kočí, Pavel Dušek, Tadeáš Kočí, Jan Polesný, David Mrva, Michal Holeš, Ondřej Sládek, Daniel Růzha, Vojtěch Hrstka, Tomáš Zach.

 
Aktuální články
Béčko mladších žáků zabralo v Rakovníku

Pohodový vstup do utkání a následná půlka zápasu byla čistě v režii Benešova. Modrožlutí si vybudovali náskok v podobě vedení 5:0....

 
Modrožlutí v druhém zápase vyšli naprázdno

Lvi cestovali do Kolína k zápasu s béčkem tamního celku posilněni sebevědomím z vítězství z derby. Bohužel však nedokázali odpovědět...

 
Áčko mladších žáků s Hvězdou nezaváhalo

Také mladší žáci naskočili do nového ročníku soubojem s Hvězdou Praha, ale na rozdíl od svých starších spoluhráčů zvítězili. Celé...

 
Starší žáci na úvod doma padli
 
Mladší žáci "B" prohráli brankou v poslední minutě
 
Derby zn. Covid pro modrožluté
 
První kolo je tady. K derby přijíždí Rytíři
 
Omezení se dotknou i benešovského zimního stadionu
 
Modrožlutí bavili diváky v Hodoníně
 
Lvy čeká první zápas, jedou do Hodonína
 
Utkání
Muži | Sobota 03.10.2020, 17:00
4. kolo
VS.
Benešov - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
VS.
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 17.10.2020
6. kolo
VS.
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 24.10.2020
7. kolo
VS.
Mladá Boleslav - Benešov
 
Muži | Sobota 31.10.2020
8. kolo
VS.
Benešov - HC Čáslav
 
Muži | Sobota 07.11.2020
9. kolo
VS.
TJ Spartak Žebrák - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS