Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

A tým zahájil společnou přípravu

18.05.2020 | Michal Holes

Krásný pondělní podvečer v Konopišti. Takhle to asi benešovští hokejisté nebrali. Na pořadu dne byl začátek letní přípravy, neoblíbené disciplíny všech hokejistů. A v Konopišti se většinou fotbálek nehraje. O tom se přesvědčili i hráči, kteří ihned vyběhli na okruh a do lesů.

Náročný kouč Pavel Dvořák vytáhl své ovečky na okruh kolem Konopiště, kde hráči začali polykat první tréninkové dávky. Tým se sešel ve skoro dvaceti lidech a přivítal i navrátilce po zranění Lukáše Holánka nebo Tadeáše Kočího.

Brankářské řady by měl vyztužit Adam Čásenský, který vytvoří dvojici s Honzou Štěpánkem. Obranné řady posílili bratři Rittigové, naopak Ladislav Bursík se přesouvá na pozici tzv. hrajícího asistenta, kde bude pomáhat Pavlovi Dvořákovi s vedením týmu a do zápasu naskočí pouze v případě nutnosti.
Útok Benešova vypadá na papíře vždy silný, je otázkou, zda-li se modrožlutým vyhnou zranění. Otázník stále visí nad matadorem Michalem Kaňkou, který si s rozhodováním o další sezoně dává vždy na čas.

Tým v letní přípravě:

Brankáři: Jan Štěpánek, Adam Čásenský.
Obránci: Ondřej Fedoročko, Martin Kotýnek, Martin Janáč, Jan Stejskal, Tomáš Rittig, Jaroslav Rittig, David Martínek, Filip Zderadička.
Útočníci: David Starec, Lukáš Holánek, Martin Kohout, Marek Kočí, Pavel Dušek, Tadeáš Kočí, Jan Polesný, David Mrva, Michal Holeš, Ondřej Sládek, Daniel Růzha, Vojtěch Hrstka, Tomáš Zach.

 
Aktuální články
#covidderby pro Rytíře

Je tady rozhřešení bitvy, které po čase karantény sváděli čtvrťáci modrožlutých a ševců. Nakonec byli úspěšnější Rytíři, ale...

 
Třetí část #covidderby v karanténě vyhráli Vlašimští

Další souboj, tentokrát jen v jedné disciplíně. Dvojšvihu. V této disciplíně zvítězili Rytíři a ujímají se vedení. Dorovnají...

 
Druhá část derby v karanténě

Další část derby mezi hráči čtvrtých tříd #modrozluti a #sevci je tady. Tentokrát se mladí hokejisté a hokejistky utkali ve skákání...

 
Pátráme po historii benešovského hokeje, pomozte nám
 
Čtvrťáci Covidu navzdory soupeří v derby
 
Listopadový Týden hokeje nahradí online aktivity
 
Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění
 
Roušky znovu skladem
 
Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti
 
I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem
 
Utkání
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
2. kolo
3:2
Kolín B - Benešov
 
Muži | Sobota 26.09.2020
3. kolo
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 23.01.2021
18. kolo
VS.
Benešov - Mladá Boleslav
 
Muži | Sobota 30.01.2021
19. kolo
VS.
Mělník - Benešov
 
Muži | Sobota 06.02.2021
20. kolo
VS.
Benešov - Kralupy
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS