Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První kolo je tady. K derby přijíždí Rytíři

11.09.2020 | Michal Holes

Doba je nyní všelijaká, ale jedna jistota stále trvá. Největší zápas Podblanicka. Lvi versus Rytíři. Benešov versus Vlašim. Losování na aktivu středočeského hokejového klubu určilo této prestižní bitvě číslo jedna. A tak se již tuto sobotu můžeme těšit na třaskavý zápas. Začátek utkání je v 19:00. Pokladny se otevírají v 18:00.

Zpřísněné vládní opatření z minulých dní se dotknou i derby.
Divákům budou k dispozici tři samostatné vstupy, tak aby v každém sektoru bylo vždy maximálně 500 diváků. Dva ze vstupů budou umístěny, jak jsou fanoušci zvyklí, u pokladny a na opačné straně, u kotle domácích fanoušků.

Žlutý sektor bude u "kotle" domácích příznivců a končit bude společně s hlasatelnou.
Modrý sektor bude v části pro hostující fanoušky. A za bývalou VIP bude ukončení modrého sektoru. Červený sektor má vstup od restaurace a bude přístupný divákům na obou stranách stadionu, až po modrý, respektive žlutý sektor.


Osoby pohybující se na zimním stadionu musí mít nos i ústa zakryta rouškou, respirátorem, šátkem nebo například nákrčníkem.
Výjimkou jsou rozhodčí, hráči a členové realizačních týmů během utkání. Osoby bez roušky nebudou na stadion vpuštěny. Toto se nevztahuje na děti mladší dvou let, osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.


Věříme, že si i přes opatření na stadion najdete cestu a budete společně s námi bojovat za vítězství v derby. Děkujeme také, že budete dodržovat zmíněná pravidla.

 
Aktuální články
Týden hokeje v Benešově

Přijďte v úterý 21.09.2021 na Zimní stadion v Benešově na akci Týden hokeje

 
Konkurz na šéftrenéra/ku klubu

HC LEV Benešov vyhlašuje konkurz na šéftrenéra/ku klubu! Máš minimálně licenci B na lední hokej? Nosíš v sobě vizi, jak by měl...

 
Staň se lvem

Do našeho klubu hledáme nové hokejové naděje! Máte syna či dceru ročník 2013 a mladší? Neváhejte a přijďte v měsíci červnu...

 
Zpět do formy
 
#covidderby pro Rytíře
 
Třetí část #covidderby v karanténě vyhráli Vlašimští
 
Druhá část derby v karanténě
 
Pátráme po historii benešovského hokeje, pomozte nám
 
Čtvrťáci Covidu navzdory soupeří v derby
 
Listopadový Týden hokeje nahradí online aktivity
 
Utkání
Muži | Sobota 11.09.2021, 17:00
1. kolo
5:6
Benešov - Poděbrady
 
Muži | Sobota 18.09.2021, 18:15
2. kolo
4:3
HC Žabonosy - Benešov
 
Muži | Sobota 25.09.2021, 18:00
3. kolo
VS.
Benešov - Kutná Hora
 
Muži | Sobota 02.10.2021
4. kolo
VS.
Rakovník - Benešov
 
Muži | Sobota 09.10.2021
5. kolo
VS.
Benešov - HC Spartak Žebrák
 
Muži | Neděle 17.10.2021, 17:00
6. kolo
VS.
Hokejový klub Čáslav - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS