Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První kolo je tady. K derby přijíždí Rytíři

11.09.2020 | Michal Holes

Doba je nyní všelijaká, ale jedna jistota stále trvá. Největší zápas Podblanicka. Lvi versus Rytíři. Benešov versus Vlašim. Losování na aktivu středočeského hokejového klubu určilo této prestižní bitvě číslo jedna. A tak se již tuto sobotu můžeme těšit na třaskavý zápas. Začátek utkání je v 19:00. Pokladny se otevírají v 18:00.

Zpřísněné vládní opatření z minulých dní se dotknou i derby.
Divákům budou k dispozici tři samostatné vstupy, tak aby v každém sektoru bylo vždy maximálně 500 diváků. Dva ze vstupů budou umístěny, jak jsou fanoušci zvyklí, u pokladny a na opačné straně, u kotle domácích fanoušků.

Žlutý sektor bude u "kotle" domácích příznivců a končit bude společně s hlasatelnou.
Modrý sektor bude v části pro hostující fanoušky. A za bývalou VIP bude ukončení modrého sektoru. Červený sektor má vstup od restaurace a bude přístupný divákům na obou stranách stadionu, až po modrý, respektive žlutý sektor.


Osoby pohybující se na zimním stadionu musí mít nos i ústa zakryta rouškou, respirátorem, šátkem nebo například nákrčníkem.
Výjimkou jsou rozhodčí, hráči a členové realizačních týmů během utkání. Osoby bez roušky nebudou na stadion vpuštěny. Toto se nevztahuje na děti mladší dvou let, osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.


Věříme, že si i přes opatření na stadion najdete cestu a budete společně s námi bojovat za vítězství v derby. Děkujeme také, že budete dodržovat zmíněná pravidla.

 
Aktuální články
Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

 
Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

 
Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

 
I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem
 
Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli
 
Modrožlutí rozstříleli i Lvy ze Slaného
 
Dorost Benátkám oplatil porážku
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Mladší žáci si po sobotě zlepšili chuť v Kolíně
 
Starší žáci vítězně i v Kolíně
 
Utkání
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
2. kolo
3:2
Kolín B - Benešov
 
Muži | Sobota 26.09.2020
3. kolo
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 24.10.2020
7. kolo
VS.
Mladá Boleslav - Benešov
 
Muži | Sobota 31.10.2020
8. kolo
VS.
Benešov - HC Čáslav
 
Muži | Sobota 07.11.2020
9. kolo
VS.
TJ Spartak Žebrák - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS