Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První kolo je tady. K derby přijíždí Rytíři

11.09.2020 | Michal Holes

Doba je nyní všelijaká, ale jedna jistota stále trvá. Největší zápas Podblanicka. Lvi versus Rytíři. Benešov versus Vlašim. Losování na aktivu středočeského hokejového klubu určilo této prestižní bitvě číslo jedna. A tak se již tuto sobotu můžeme těšit na třaskavý zápas. Začátek utkání je v 19:00. Pokladny se otevírají v 18:00.

Zpřísněné vládní opatření z minulých dní se dotknou i derby.
Divákům budou k dispozici tři samostatné vstupy, tak aby v každém sektoru bylo vždy maximálně 500 diváků. Dva ze vstupů budou umístěny, jak jsou fanoušci zvyklí, u pokladny a na opačné straně, u kotle domácích fanoušků.

Žlutý sektor bude u "kotle" domácích příznivců a končit bude společně s hlasatelnou.
Modrý sektor bude v části pro hostující fanoušky. A za bývalou VIP bude ukončení modrého sektoru. Červený sektor má vstup od restaurace a bude přístupný divákům na obou stranách stadionu, až po modrý, respektive žlutý sektor.


Osoby pohybující se na zimním stadionu musí mít nos i ústa zakryta rouškou, respirátorem, šátkem nebo například nákrčníkem.
Výjimkou jsou rozhodčí, hráči a členové realizačních týmů během utkání. Osoby bez roušky nebudou na stadion vpuštěny. Toto se nevztahuje na děti mladší dvou let, osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.


Věříme, že si i přes opatření na stadion najdete cestu a budete společně s námi bojovat za vítězství v derby. Děkujeme také, že budete dodržovat zmíněná pravidla.

 
Aktuální články
#covidderby pro Rytíře

Je tady rozhřešení bitvy, které po čase karantény sváděli čtvrťáci modrožlutých a ševců. Nakonec byli úspěšnější Rytíři, ale...

 
Třetí část #covidderby v karanténě vyhráli Vlašimští

Další souboj, tentokrát jen v jedné disciplíně. Dvojšvihu. V této disciplíně zvítězili Rytíři a ujímají se vedení. Dorovnají...

 
Druhá část derby v karanténě

Další část derby mezi hráči čtvrtých tříd #modrozluti a #sevci je tady. Tentokrát se mladí hokejisté a hokejistky utkali ve skákání...

 
Pátráme po historii benešovského hokeje, pomozte nám
 
Čtvrťáci Covidu navzdory soupeří v derby
 
Listopadový Týden hokeje nahradí online aktivity
 
Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění
 
Roušky znovu skladem
 
Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti
 
I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem
 
Utkání
Muži | Pátek 04.09.2020, 18:00
Benešov - HC Smíchov
 
Muži | Sobota 05.09.2020, 17:00
6:5
Benešov - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 12.09.2020
1. kolo
4:2
Benešov - Vlašim
 
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
2. kolo
3:2
Kolín B - Benešov
 
Muži | Sobota 26.09.2020
3. kolo
Benešov - HC Žabonosy
 
Muži | Sobota 10.10.2020
5. kolo
Benešov - Slaný
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS