Béčko mladších žáků zabralo v Rakovníku

22.09.2020 | Michal Holes

Pohodový vstup do utkání a následná půlka zápasu byla čistě v režii Benešova. Modrožlutí si vybudovali náskok v podobě vedení 5:0. Domácí vystřídali brankáře, Lvi polevili v koncentraci a deset minut před koncem bylo na světě vyrovnané, hrozivě vypadající skóre 5:5.
Benešov zachránil Jakub Smrž, který znovu a naposledy strhl vedení na modrožlutou stranu. Poté ještě hosté skórovali do prázdné branky a připsali si tak první vítězství v sezoně.

Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem

Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli