Modrožlutí rozstříleli i Lvy ze Slaného

11.10.2020 | Michal Holes

Bez diváků a na minimálně 14 dní poslední utkání. Takové bylo sobotní páté kolo KLM na stadionu v Benešově.
Zvláštní atmosféra prve vyhovovala hostům, kteří ze čtyř šancí trefili třikrát přesně a vyhnali Štěpánka z domácí svatyně.

Od druhé třetiny ale převzaly otěže zápasu domácí a sypali za Matouška jednu branku za druhou. Na obranu hostí je nutné zmínit, že teprve ve středu ukončili karanténu a herní i tréninková pauza na nich s přibývajícím časem byla znát.

Ohlédnutí za létem: Čvrťáci na svém prvním soustředění

Třetí srpnový týden odjeli chlapci a děvčata ročníku 2011 na svoje první společné soustředění mimo svůj domovský stánek.

Roušky znovu skladem

Ač jsme mysleli, že už je potřebovat nebudeme, tak jsou tady. Designové roušky s motivem HC Lev Benešov. Objednávejte na pr@hclevbenesov.cz.

Béčko mladších žáků zdolalo Čáslav i v deseti

K poslednímu týmu tabulky zajíždělo 11 statečných modrožlutých v sobotu hned ráno. Moc to mladým benešovským hokejistům nevadilo,...

I mladší žáci porazili Vlašim vysokým rozdílem

Starší žáci si proti Vlašimi zastříleli