Druháci dominovali na prvním svazovém turnaji, mladší žáci na Slavii nestačili

17.10.2016 | bee

Sumář víkendových výsledků našich mladých nadějí.

Naši nejmladší hokejisté vyjeli na první soutěžní klání pořádané svazem a nevedli si věru zle. Ba naopak, jediný kdo jim dělal problémy, byly Černošice, jinak benešovští druháci nadělovali branky jako na běžícím pásu a nakonec turnaj vyhráli.

Nabitý víkend měli mladší žáci, kteří v sobotu sice podlehli na domácím ledě Slavii Praha 6:9, ale chuť si spravili hned další den, kdy zvítězili na ledě dalšího pražského klubu, a sice Hvězdy Praha. „Béčko“ mladších žáků si pak v neděli s chutí zastřílelo na ledě Černošic, kde tamní „b“ mužstvo rozstříleli 12:0.

Starší žáci narazili na dvě pražská mužstva. Nejprve podlehli Hvězdě Praha na jejím ledě 8:1, den na to, v sobotu, je čekal těžký soupeř v podání Slavie Praha. Naši hokejisté vzdorovali statečně, ale porážku neodvrátili.

Dorost cestoval do Poděbrad a po skvělém úvodu sezóny si připsal již druhou porážku za sebou, když tentokráte nevstřelil ani branku. V Poděbradech podlehl místnímu týmu 5:0.

Čtvrtá třída opět hrála svůj turnaj s týmy „A“ a „B“. Zatímco benešovskému áčku se nevedlo jako v minulých kolech, „B“ tým deklasoval Kutnou horu, ale poté těsně nestačil na Příbram, které podlehl o jedinou branku, a ani na Kolín, kde mu chyběly dva góly k nerozhodnému stavu.

Dorost
HC Poděbrady – HC LEV Benešov 5:0