Čtvrťáci ovládli domácí turnaj, dorost zpět na vítězné vlně

25.10.2016 | bee

Druháci měli tento týden volno a zatímco si užívali volna, jejich prostor na domácím ledě zaujaly čtvrté třídy. Ty hrají první půlku sezóny stále na malé hřiště v týmech A a B. V neděli rozprášily, co jim pod hokejky přišlo a připsaly si další úspěšné vystoupení.

Třeťáci se účastnili v sobotu svazového turnaje ve Velkých Popovicích, kde se umístili na druhém místě za rivalem z Vlašimi. Naši hokejisti na cestě turnajem porazili domácí Velké Popovice, posléze si vyšlápli na Příbram a nestačili až na vítěznou Vlašim.

Dorost po dvou porážkách opět zabral a na domácím ledě porazil Kutnou Horu 6:4. Dorostenci jsou v tabulce o skóre čtvrtí.

Starší žáci neprožívají dobré období a po skvělém úvodu, kdy vyhráli první dvě utkání, sbírají jen porážky. Nejnověji nestačili v sobotním domácím utkání na pražskou Kobru a podlehli ji 5:1.

Tým mladších žáků označený jako "B" zajížděl v sobotu do Rakovníka. Po velmi bojovném výkonu naši chlapci podlehli domácím o jednu branku. "Áčko" hrálo domácí zápas s Kobrou Praha a fanoušky toto utkání napínalo do posledního okamžiku. Skóre utkání se překlápělo ze strany na stranu, až nakonec skončilo nerozhodně.

To čtvrťáci o své body strach mít nemuseli a hezky si zastříleli. Odnesli to Sršni z Kutné Hory i Velké Popovice. Ve všech utkáních naši borci nastříleli deset a více branek, a nutno říci, že se svým hokejem opravdu bavili.

Dorost
HC LEV Benešov - HC Sršni Kutná Hora 6:4