Starší žáci si připsali dvě vítězství, dorost podlehl v derby Vlašimi

Dlouhých osm utkání čekali starší žáci na to, až si budou moci zařvat vítězný pokřik. Jako v prvním kole, porazili i nyní, v prodlouženém víkendu Kralupy a PZ Kladno. Třeťáci přivezli stříbrnou medaili z turnaje z Kralup. Druháci nakonec skončili na výborně obsazeném domácím turnaji páté místo.

Dorost zajížděl k Rytířům do Vlašimi. U úhlavního rivala neuspěl a podlehl 7:4. Starší žáci se museli vrátit na začátek kola, aby se dočkali dalších výher. Po skoro šesti týdnech se dočkali vítězství, a opět to odnesly Kralupy a PZ Kladno.

"Áčko" mladších žáků poprvé v sezóně nevstřelilo branku, a tak prohrálo doma s Kralupy 0:4. Chuť si chlapci spravili hned v neděli, když na ledě Kladna porazili tamní "pézetko" 3:9.

Čtvrté třídy cestovali do Neratovic na turnaj, kde se představily oba týmy. Zatímco "Áčko" prohrálo všechny utkání těsně, "Béčko" čtvrťáků mělo úspěšnější den a všechny zápasy vyhrálo.

Třeťáci se utkali na přátelském turnaji s domácími Kralupy "A" i "B", Velkými Popovicemi a Rakovníkem. Jediná porážka od "béčka" Kralup znamenala krásné druhé místo, které si odvezli naši malí hokejisté.

Naši nejmenší hokejisti, druháci, se chystali na výborně obsazený domácí turnaj. Těžký los modrožlutým přiřkl tým České Budějovic a Slavie Praha. Krásný zápas se Slávií Praha, kde benešovští prohrávali již 5:1 a nakonec zremizovali ztracený zápas na 6:6 už nedokázali zopakovat a Českým Budějovicím podlehli 7:3. Chuť si spravili v zápase o celkové páté místo, kdy porazili Tábor.

Dorost
HC Rytíři Vlašim - HC LEV Benešov 7:4