Dorost vyválčil výhru, mladší žáci nadělovali

Starší žáci měli tento víkend volno, soupeř s nedalekých Sedlčan nemohl nastoupit, a tak se kluby dohodly na odložení zápasu. Volno měli také nejmladší hokejisté Benešova, druháci. Nouze o výsledky však nebyla, mladší žáci si směle zastříleli proti Popovicím, své turnaje hráli také třetí a čtvrté třídy.

Dorost dal zapomenout na týden starou prohru ve Vlašimi a porazil na domácím ledě Slovan Louny. Výsledkem 5:4 se vyšvihl na třetí příčku tabulky, právě před poraženého soka.

Mladší žáci sehráli během víkendu dvojzápas s Velkými Popovicemi a také na domácím ledě přivítali Slaný. Proti Velkým Popovicím to byla hra kočky s myší, a po domácí výhře 15:4, následovala ta venkovní 0:16.
V neděli však na naše hokejisty vyrukoval tým Slaného, a to byl pro domácí borce pořádný oříšek. Po druhé třetině byl stav 1:5 pro hosty ze Slaného a jen ten nejzarytější fanoušek by si vsadil na obrat benešovských. Lvi však dostáli svému jménu a bojovali až do konce, odměnou jim za to byla vydřená remíza 6:6, kterou dotáhli v závěrečné powerplay.

Čtvťáci cestovali tentokráte do Kolína, kde jim byli soupeři domácí, Příbram a Kutná Hora. Obě naše mužstva jakoby se sesynchronizovala a dotáhla zápasy ve čtyřech případech k identickým výsledkům. Kolín porazili jak mužstvo "A", tak i mužstvo "B" shodně 10:8. Stejně, ne však již úspěšně skončily utkání proti Příbrami. Shodné prohry 13:6, vykompenzovala vysoká výhra mužstva "B" nad Kutnou Horou. "Áčko" však těsně svému soupeři podlehlo 11:9.

Posledním, kdo se o tomto víkendu představil byly týmy třetích tříd. Ty cestovaly do nedaleké Vlašimi, kde ani tentokráte nevyzrály na svého rivala a podlehly mu. Druhé utkání již zvládly o poznání lépe, když si poradily s Velkými Popovicemi a uzavřely svůj nedělní účet na dvou výhrách a dvou porážkách

Dorost
HC LEV Benešov - HC Slovan Louny 5:4

Mladší žáci
HC LEV Benešov - HC Slavoj Velké Popovice 15:4
HC LEV Benešov - HC Lev Slaný 6:6
HC Slavoj Velké Popovice - HC LEV Benešov 0:16

SC Kolín - HC LEV Benešov 8:10
HC Sršni Kutná Hora - HC LEV Benešov 11:9
HC Sršni Kutná Hora - HC LEV Benešov 0:26
HC Příbram - HC LEV Benešov 13:6

HC Rytíři Vlašim - HC LEV Benešov 13:8
HC Rytíři Vlašim - HC LEV Benešov 10:3
HC LEV Benešov - HC Slavoj Velké Popovice 25:5
HC LEV Benešov - HC Slavoj Velké Popovice 11:4

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě