Třetí třída doma suverénní, mladší žáci urvali drama s Berounem

Třeťáci si na svůj led k přátelskému turnaji pozvali Slavii, Tábor a neratovice. Po třech výhrách brali první místo. Dorost nestačil venku na Černošice a prohrál 3:1. Starší žáci dohrávali první kolo a porazili Příbram. Přinášíme celkový souhrn víkendových výsledků mládeže.

Mladší žáci doma přivítali Beroun. V prvním kole na ledě soupeře vyhráli 4:0, ale nyní je čekala těžká lopota. Celý zápas chlapci prohrávali, ale nakonec strhli vedení na svou stranu a připsali si i druhé vítězství proti tomuto soupeři. "Béčko" hrálo v Kralupech a s chutí si zastřílelo.

Dorost zajížděl na led Černošic a po nadějném výsledku z minulého týdne, kdy na svém ledě udřel vítězství s Louny, se střelecky trápil a prohrál 3:1.

Druháci měli volno, tak si aspoň někteří z mladších hokejistů zpestřili sobotní odpoledne nástupem z mužstvem dospělých při tradičním derby s Vlašimí. Třeťáci zorganizovali doma skvěle obsazený přátelský zápas. Po výhrách nad Slavií Praha, Neratovicemi a Táborem posbírali zlaté medaile za první místo.

Starší žáci dohrávali ve čtvrtek první kolo v Příbrami a vedli si dobře. Po výhře 4:3 však následoval sobotní domácí výbuch s Berounem, když podlehli soupeři 3:7. Nutno dodat, že nebyli o tolik horší, leč je zradila produktivita.

Dorost
HC Černošice - HC LEV Benešov 3:1

Starší žáci
HC LEV Benešov - HC Příbram 4:3 dohrávka 1. kola
HC LEV Benešov - HC Medvědi Beroun 3:7

Mladší žáci
HC LEV Benešov - HC Medvědi Beroun 3:2
HK Kralupy nad Vltavou - HC LEV Benešov 1:18

HC LEV Benešov - HC Slavia Praha 9:3
HC LEV Benešov - HC Tábor 9:3
HC LEV Benešov - HC Neratovice 12:8

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě