Třeťáci na třetí pokus přetlačili Vlašim, dorost čepoval desítku

Ve čtvrtek byl svátek a všechny kategorie proto měly tento prodloužený víkend napilno. Áčko mladších žáku uspělo jak ve čtvrtek na ledě Příbrami, tak i v domácím nedělním zápase, kdy v dramatickém duelu porazili Černošice. Čtvrťáci hráli svůj turnaj již ve čtvrtek a často vyrovnané utkání s Kutnou Horou tentokráte vyznělo jednoznačně pro domácí Lvíčata. Přinášíme víkendové výsledky naší mládeže.

Dorost pokračuje ve střídavých výkonech. Tentokráte ukázal svou lepší tvář, když doma porazil Roudnici 10:5. Starší žáci vyválčili ve čtvrtek bod za remízu 3:3 v Příbrami, načež v neděli sahali po všech bodech v domácím utkání proti Černošicím, ale produktivita Lvů pokulhávala, a tak když neproměnili ani ty největší šance, odvezly si body Černošice za výhru 2:4.

Mladší žáci ve čtvrtek vyplenili Příbram výsledkem 3:10, aby v neděli v deseti statečných ubojovali výhru nad Černošicemi. V tomto napínavém utkání byli Lvi stále o krok vepředu, ale pojistku v podobě vítězství zajistil až bombou od modré tři minuty před koncem Novák. Béčko zajíždělo na led Berouna, který byl posilněn pár hráči ze svého A-týmu, a tak naši borci utrpěli, i přes velkou bojovnost, prohru 11:2.

Čtvrtá třída pořádala ve čtvrtek turnaj na své domácí půdě. Oblíbeného soupeře z Kutné Hory naši žáci a žačky porazili v obou případech výraznými výsledky. S klubem z Neratovic to byl o poznání vyrovnanější boj přesto, že "áčko" prohrálo 5:10, ale B-tým dovedl utkání do vítězného konce a zvítězil 13:12. V posledním dvojutkání turnaje narazili naši borci na Benátky nad Jizerou. Zatímco B-tým své protivníky deklasoval 12:0, "áčko" nestačilo na své spoluvrstevníky a inkasovalo příděl 19:8.

Třeťáci si v nedělním poobědovém turnaji lehce poradili s Příbramí. Oříšek v podobě svého úhlavního rivala na ně čekal v druhém utkání. Vlašim se jim ještě letos nepodařilo porazit. "Áčko" po vynikajícím výkonu to však dokázalo a připsalo si výhru 13:8. B-tým tak úspěšný nebyl, leč bojoval, co mu síly stačily, nakonec dovedl utkání k výsledku 6:12 ze svého pohledu.

V neděli si ještě stačili odpoledne zahrát i druháci. Vyzvali k duelu právě Vlašim, která zůstala po turnaji třetích tříd na svém místě a sehrála ještě jedno utkání. Naše druháky Vlašim zdolala poměrem 4:6.

Dorost

HC LEV Benešov - HC Rytíři Vlašim 6:12

HC LEV Benešov - HC Rytíři Vlašim 4:6

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě