Dorost s debaklem a úspěch ve Vlašimi

Benešov vyplenil Vlašim. Tak by mohl vypadat nadpis sobotního mládežnického dne. Jak "áčko" mladších žáků, tak i starší žáci vyhráli ve městě našeho hlavního rivala. Druhá třída si pozvala k přátelskému utkání Tábor, a stejný soupeř se představil, společně s Neratovicemi, i na turnaji třetích tříd v Benešově. Přinášíme výsledkový přehled mládeže.

Dorost na tento víkend nebude vzpomínat v dobrém. Nejen, že se trmácel přes hodinu do Benátek nad Jizerou, navíc se na cestu vydalo jen deset statečných plus brankáři. Mladíci na své kolegy z Benátek nestačili a podlehli jim vysoko 13:0

To starší žáci měli důvod k radosti. V utkání ve Vlašimi, se kterou v prvním kole doma ztratili body, sice ze začátku ztráceli, když první třetinu prohráli o dvě branky. Od druhé třetiny však na ledě byli jen Lvi a trhali, co jim přišlo pod ruce. Výsledný výsledek 3:6 přinesl body a naději, že tyto výkony budou konstantní.

Již dvě hodiny před staršími žáky na led vyjeli jejich mladší kolegové. Ti si vedli suverénně a výsledný výsledek 3:6 jim byl zaslouženou odměnou. Zatímco "áčko" mladších žáků si užívalo vítězství ve Vlašimi, jejich kolegové z týmu "B" doma urputně bojovali s Černošicemi. Po druhé třetině to bylo pro modrožluté 5:1, na začátku poslední části však Černošice přejeli benešovské naděje a během minuty a půl jim vstřelili tři branky. Výsledný bod za remízu 5:5 lze tedy hodnotit jako zasloužený pro obě mužstva.

Třeťáci absolvovali domácí turnaj s Neratovicemi a Táborem až v neděli. A na domácím ledě se činili. Až na prohru "áčka" v prvním utkání s Táborem všechny porazili a podali velmi bojovný výkon.

Nejmladší naděje si v devět ráno sehráli přátelské utkání taktéž s Táborem. Obě mužstva však tentokráte na svého soupeře nestačila a podlehla mu. Nutno podotknout, že si zkoušela minihokej se třemi hráči v poli, namísto již rutinních čtyř.

Dorost
HC Benátky nad Jizerou - HC LEV Benešov 13:0