Dorost prohrál na nájezdy, mladší žáci bojovali na Slavii

Nejmladší hokejisté cestovali do Poděbrad za novou výzvou v podobě týmů Kolína a domácích Poděbrad. Třeťáci si taktéž vyzkoušeli nové soupeře, když doma přivítali pražské týmy Kobry a Letňan. Dorost si poprvé v sezóně vyzkoušel nájezdy. Přinášíme víkendový přehled mládežnických výsledků.

B-tým mladších žáků nejprve v sobotu zajížděl do Slaného, na který se celkově Benešovu v posledním půlroce nedaří. Tamní Lvi potvrdili dominanci i tentokráte a porazili modrožluté 5:2. Velmi atraktivní soupeř čekal na "áčko" mladších žáků. Benešovští lvi zajížděli do hlavního města změřit své síly s tamní Slávií Praha. Ač Lvi vedli po dvou třetinách o dvě branky, nakonec se před svým slavnějším soupeřem museli sklonit a po prohře 6:5 cestovali domů bez bodů, ale s čistým svědomím bojovného a dobrého výkonu.

Starší žáci po minulém debaklu se Spartou, přijížděli na Slavii doufajíc v zázrak a výhru. Domácí však byli nad jejich síly a konečný výsledek je až příliš krutý

Dorost hrál své utkání na půdě Kutné Hory a poprvé si vyzkoušel, jaké to je, když nerozhodné utkání rozhodují samostatné nájezdy. po remíze 5:5 v normální hrací době však v této disciplíně úspěšní nebyli a podlehli Sršňům 6:5 po nájezdech.

Třeťáci si na svůj domácí turnaj pozvali hosty z Prahy. Konkrétně týmy Kobra Praha a Letňany. Nezvyklí soupeři dělali našim borcům problémy a nakonec po vyrovnaných bojích ve všech zápasech svým soupeřům podlehli.

O poznání úspěšnější byli v novém prostředí druháci. Ti zamířili na led Poděbrad, kde jim byli soupeři domácí a tým z Kolína. Až na zápas "béčka" proti domácím Poděbradům to byla jízda benešovských, kteří turnaj vyhráli

Dorost
SK Sršni Kutná Hora - HC LEV Benešov 6:5 sn.

Starší žáci
HC Slavia Praha - HC LEV Benešov 10:1

Mladší žáci
HC Lev Slaný - HC LEV Benešov 5:2
HC Slavia Praha - HC LEV Benešov 6:5

HC LEV Benešov - HC Letňany 6:12
HC LEV Benešov - HC Letňany 13:14
HC LEV Benešov - HC Kobra Praha 5:9
HC LEV Benešov - HC Kobra Praha 7:10

HC LEV Benešov - SC Kolín 16:8
HC LEV Benešov - SC Kolín 10:6
HC Poděbrady - HC LEV Benešov 7:13
HC Poděbrady - HC LEV Benešov 9:4

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě