Dorost prohrál na nájezdy, mladší žáci bojovali na Slavii

Nejmladší hokejisté cestovali do Poděbrad za novou výzvou v podobě týmů Kolína a domácích Poděbrad. Třeťáci si taktéž vyzkoušeli nové soupeře, když doma přivítali pražské týmy Kobry a Letňan. Dorost si poprvé v sezóně vyzkoušel nájezdy. Přinášíme víkendový přehled mládežnických výsledků.

B-tým mladších žáků nejprve v sobotu zajížděl do Slaného, na který se celkově Benešovu v posledním půlroce nedaří. Tamní Lvi potvrdili dominanci i tentokráte a porazili modrožluté 5:2. Velmi atraktivní soupeř čekal na "áčko" mladších žáků. Benešovští lvi zajížděli do hlavního města změřit své síly s tamní Slávií Praha. Ač Lvi vedli po dvou třetinách o dvě branky, nakonec se před svým slavnějším soupeřem museli sklonit a po prohře 6:5 cestovali domů bez bodů, ale s čistým svědomím bojovného a dobrého výkonu.

Starší žáci po minulém debaklu se Spartou, přijížděli na Slavii doufajíc v zázrak a výhru. Domácí však byli nad jejich síly a konečný výsledek je až příliš krutý

Dorost hrál své utkání na půdě Kutné Hory a poprvé si vyzkoušel, jaké to je, když nerozhodné utkání rozhodují samostatné nájezdy. po remíze 5:5 v normální hrací době však v této disciplíně úspěšní nebyli a podlehli Sršňům 6:5 po nájezdech.

Třeťáci si na svůj domácí turnaj pozvali hosty z Prahy. Konkrétně týmy Kobra Praha a Letňany. Nezvyklí soupeři dělali našim borcům problémy a nakonec po vyrovnaných bojích ve všech zápasech svým soupeřům podlehli.

O poznání úspěšnější byli v novém prostředí druháci. Ti zamířili na led Poděbrad, kde jim byli soupeři domácí a tým z Kolína. Až na zápas "béčka" proti domácím Poděbradům to byla jízda benešovských, kteří turnaj vyhráli

Dorost
SK Sršni Kutná Hora - HC LEV Benešov 6:5 sn.

Starší žáci
HC Slavia Praha - HC LEV Benešov 10:1