Dorost nezvládl derby, starší žáci opět úspěšně

20.12.2016 | bee

Dorost nezvládl v domácím prostředí derby a prohrál s Vlašimí. Mladší žáci vybojovali utkání s Hvězdou a druháci si zastříleli v Táboře. Přinášíme týdenní souhrn výsledků mládeže.

Hráči třetích tříd už se viděli asi u stromečků s vánoční náladou. Na turnaj ve Velkých Popovicích totiž nebudou vzpomínat jako na nejvydařenější. I když v okleštěné sestavě, tak Benešov překvapily Velké Popovice, se kterými třeťáci sehráli dopodavad nejvíce utkání a vždy vítězně. Tentokráte na své žlutozelené kolegy nestačili a obě mužstva jim podlehla. Chuť si nespravili naše malé naděje ani v derby proti Vlašimi a taktéž na svého soupeře nestačil ani v jednom případě.

Dorost na benešovském ledě přivítal Rytíře z nedaleké Vlašimi. Po vyrovnaném průběhu zápasu však hosté zabrali a modrožluté udolali. Vzdálili se tak našim hokejistům v tabulce již na jedenáct bodů, naši borci okupují čtvrté místo, Vlašim druhé.

Starší žáci se v týdnu radovali dokonce dvakrát. Dohrávku ze Sedlčany zvládli na výbornou a v sobotu přivítali stejně staré soupeře z Hvězdy Praha. Po ubojovaném utkání nakonec vydřeli výhru a předvánoční týden zakončili ve velkém stylu.

Mladší žáci si ve vyrovnaném utkání poradili taktéž se stejným týmem jako jejich starší kolegové. Hvězda Praha se držela až do konce druhé třetiny, pak ale modrožlutí šlápli na plyn a utkání zvrátili na svou stranu

V týdnu naše nejmenší Lvíčata nafasovala registrační průkazy a v sobotu se jela ukázat na led Tábora. Koncert našich hokejistů a hokejistek zastavilo až "áčko" Tábora, kde po dramatickém průběhu podlehli naši druháci soupeři o branku. Krásné druhé místo doplnil Matyýš Kaňka, který si vychytal cenu pro nejlepšího brankáře.

Dorost
HC LEV Benešov - HC Rytíři Vlašim 4:8