Dorost je v laufu, třeťáci nadělovali

V novém roce se soutěže rozbíhají pozvolna. Mužstvo našeho dorostu ale rozhodně svátky již neslaví a vletělo do nového kalendářního roku jako uragán, připsalo si dvě výhry a nasázelo svým soupeřům plných sedmnáct branek. Kolísavé výkony předvádějí hráči mladších žáků, třetí třídy doma deklasovaly vrstevníky z Příbrami. Přinášíme první souhrn výsledků mládeže v novém roce.

Dorost jede. Cukroví se hráči dorostu asi ani netkli, jelikož sebrali dvě výhry po sobě, navíc s jistou dominancí. Nejprve cestovali do Loun, kde vybojovali v deseti hráčích výhru 4:7. Načež si doma pochutnali na Černošicích, které deklaskovali 10:1. V lednu jsou tedy stoprocentní a v tomto týdnu jedou na led Roudnice nad Labem protáhnout sérii vítězství.

Starší žáci zatím mají v lednu volno. Za zmínku však určitě stojí prosincový turnaj v Kolíně, kde den před Novým rokem obsadili naši borci hezké druhé místo, kdy podlehli o jednu branku Havlíčkovu Brodu a vyhráli nad domácím Kolínem po samostatných nájezdech, stejně tak porazili Letce z Letňan. Nejlepším střelcem turnaje se stal benešovský Jakub Hrdlička.

Mladší žáci jsou jako noc a den. Nejprve si zkraje ledna poradilo "B" mužstvo na domácím ledě s Berounem, kdy mohli být Medvědi rádi, že odjíždějí jen se čtyřmi góly. Poté doma "áčko" podlehlo Kladnu, které vedlo ještě po dvou třetinách o tři branky, avšak mocné dotahování benešáků zdramatizovalo utkání a v poslední minutě kladenský brankář zabránil zblízka vyrovnání domácích. Vyrovnané utkání tak nedopadlo dobře výsledkově, ale herně se chlapci nemusí za nic stydět.
O týden později cestovala obě mužstva na venkovní zápasy. "A" mužstvo do Kralup nad Vltavou. A opět muselo dohánět gólové manko. Nakonec se chlapcům povedlo ve třetí třetině vyrovnat a odváží si bod za remízu. Vůbec se však nevedlo "B" mužstvu, které podlehlo na ledě Černošic 9:5.

Třeťáci si uspořádali domácí turnaj první lednovou sobotu. Mužstvo Příbrami naše chlapce a dívku moc neprověřil. Áčko deklasovalo svého soupeře 21:3, "béčko" pak 13:3. Rozjeté "A" mužstvo třetích tříd nezastavili ani borci z Mladé Boleslavi a odvezli si také dvoucifernou prohru. Chuť si spravili boleslavští na hřišti "B", kde domácí borce porazili 5:8.

Značně oslabený tým druháků cestoval také do Černošic. Na tamním svazovém turnaji vyhráli všechny zápasy, až na jeden a obsadili krásné druhé místo.

Dorost
HC Slovan Louny - HC LEV Benešov 4:7