Dorost je v laufu, třeťáci nadělovali

V novém roce se soutěže rozbíhají pozvolna. Mužstvo našeho dorostu ale rozhodně svátky již neslaví a vletělo do nového kalendářního roku jako uragán, připsalo si dvě výhry a nasázelo svým soupeřům plných sedmnáct branek. Kolísavé výkony předvádějí hráči mladších žáků, třetí třídy doma deklasovaly vrstevníky z Příbrami. Přinášíme první souhrn výsledků mládeže v novém roce.

Dorost jede. Cukroví se hráči dorostu asi ani netkli, jelikož sebrali dvě výhry po sobě, navíc s jistou dominancí. Nejprve cestovali do Loun, kde vybojovali v deseti hráčích výhru 4:7. Načež si doma pochutnali na Černošicích, které deklaskovali 10:1. V lednu jsou tedy stoprocentní a v tomto týdnu jedou na led Roudnice nad Labem protáhnout sérii vítězství.

Starší žáci zatím mají v lednu volno. Za zmínku však určitě stojí prosincový turnaj v Kolíně, kde den před Novým rokem obsadili naši borci hezké druhé místo, kdy podlehli o jednu branku Havlíčkovu Brodu a vyhráli nad domácím Kolínem po samostatných nájezdech, stejně tak porazili Letce z Letňan. Nejlepším střelcem turnaje se stal benešovský Jakub Hrdlička.

Mladší žáci jsou jako noc a den. Nejprve si zkraje ledna poradilo "B" mužstvo na domácím ledě s Berounem, kdy mohli být Medvědi rádi, že odjíždějí jen se čtyřmi góly. Poté doma "áčko" podlehlo Kladnu, které vedlo ještě po dvou třetinách o tři branky, avšak mocné dotahování benešáků zdramatizovalo utkání a v poslední minutě kladenský brankář zabránil zblízka vyrovnání domácích. Vyrovnané utkání tak nedopadlo dobře výsledkově, ale herně se chlapci nemusí za nic stydět.
O týden později cestovala obě mužstva na venkovní zápasy. "A" mužstvo do Kralup nad Vltavou. A opět muselo dohánět gólové manko. Nakonec se chlapcům povedlo ve třetí třetině vyrovnat a odváží si bod za remízu. Vůbec se však nevedlo "B" mužstvu, které podlehlo na ledě Černošic 9:5.

Třeťáci si uspořádali domácí turnaj první lednovou sobotu. Mužstvo Příbrami naše chlapce a dívku moc neprověřil. Áčko deklasovalo svého soupeře 21:3, "béčko" pak 13:3. Rozjeté "A" mužstvo třetích tříd nezastavili ani borci z Mladé Boleslavi a odvezli si také dvoucifernou prohru. Chuť si spravili boleslavští na hřišti "B", kde domácí borce porazili 5:8.

Značně oslabený tým druháků cestoval také do Černošic. Na tamním svazovém turnaji vyhráli všechny zápasy, až na jeden a obsadili krásné druhé místo.

Dorost
HC Slovan Louny - HC LEV Benešov 4:7
HC LEV Benešov - HC Černošice 10:1

Starší žáci
Turnaj starších žáků - Kolín 30.12.2016
HC LEV Benešov - HC Letci Letňany 4:3 sn
HC Kolín - HC LEV Benešov 2:3 sn
HC Havlíčkův Brod - HC LEV Benešov 5:4

Mladší žáci
HC LEV Benešov - HC Berounští Medvědi 4:1
HC LEV Benešov - PZ Kladno 2:3
HK Kralupy nad Vltavou - HC LEV Benešov 2:2
HC Černošice - HC LEV Benešov 9:5

HC LEv Benešov - HC Příbram 9:7
HC LEV Benešov - HC Mladá Boleslav 17:2
HC LEV Benešov - HC Mladá Boleslav 5:8

Prohra dorostu, import bodů z Neratovic a deklasování Popovic

Další týden za námi, pojďme se podívat, jak si vedly naše mládežnické týmy.

Další akce Týden hokeje v Benešově

Klub HC LEV BENEŠOV znovu uspořádal ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje náborovou akci nazvanou „Pojď hrát hokej“. Tentokrát...

Starší žáci zpátky na výsluní a páťáci na prvním místě

Další hokejový týden přinesl zajímavé mládežnické výsledky. Pojďme se podívat, jak se dařilo našim týmům.

První místo dorostu a konec série žáků

Přijďte v úterý 21.1. od 17:00 na akci Týden hokeje

Páťáci vybojovali v Trenčíně skvělé druhé místo

Starší žáci na domácím turnaji skončili na třetím místě