Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ohlédnutí za Vánočním turnajem mladších žáků

24.01.2017 | bee

Vydařený domácí turnaj si mohli v loňském roce odškrtnout vedoucí mladších žáků. Dvoudenní povánoční akce se vydařila jak organizačně, tak i sportovně, jelikož borci mladších žáků nestačili v konkurenci šesti týmů jen na Mělník a obsadili krásné druhé místo. Pohled vedoucích mužstva a jejich poděkování ostatním pomocníkům si můžete přečíst v následujícím článku.

Dnešním dnem skončilo naše malé dobrodružství. S mladickou nerozvážností jsme jako vedoucí mladších žáků HC LEV BENEŠOV nadhodili myšlenku na uspořádání Vánočního turnaje mladších žáků na zimáku v Benešově. Musíme konstatovat, že velkým motivátorem se stalo vedení celého klubu. Tito lidé se chopili této myšlenky a naše ješitnost se nedala, a bylo to.

Po téměř čtyřech měsících příprav, kdy bylo potřeba obeslat a zorganizovat mužstva, která se turnaje zúčastní, těmto zajistit ubytování na jednu noc a všem mužstvům nezbytnou stravu a hlavně záštitu, bez které by bylo nemyslitelné turnaj uspořádat, k tomu velkému dnu zahájení turnaje, druhý den po vánocích roku 2016, došlo.

Nejen, že poslední dny byly ve znamení jak vánočních příprav pro rodiny, někteří na úkor rodiny lítali kolem turnaje. První díky rodinám, ale což jsme hokejisti a nemůžeme koukat na nějakou tu hoďku na zimáku. Některé manželky po přečtení těchto slov budou jistě rádi, že nás mají…..

Samotný turnaj lze podle ohlasů všech zúčastněných hodnotit jako podařený. Mužstvo HC LEV BENEŠOV prohrálo jen ve finále a skončilo po boji na druhém místě. Vítězem se stalo mužstvo HC Junior Mělník, které ztratilo pouze jeden bod. Další týmy, které se zúčastnily byly HC Hvězda Praha, HC TIGERS 55, Hc Příbram a HC Tachov.

Turnaj skončil a teď slova díků všem, kteří chtěli a pomohli s organizací, pomocí a prostě všem, kteří viděli, že se snažíme něco udělat pro děti a nebylo jim lhostejné, jak se v tom plácáme. V první řadě se cestou sponzorů podařilo zajistit účast mužstva Benešova po finanční stránce, kdy startovné týmu HC Lev a jeho stravování, bylo zajištěno bez účasti rodičů hráčů. Rovněž tak po součtu všech položek skončilo pořádání v kladných číslech a drobný přebytek bude použit pro tým.

Myslím, že o turnaji je slov již dost. Ten by se však neuskutečnil bez lidí, kteří pomohli, a tyto bych chtěl vyzdvihnout jmenovitě.
Nad celým turnajem převzal záštitu ředitel Městských sportovních zařízení pan Petr Kotouč, který věnoval poháry a sám se zúčastnil jejich předání (za přítomnosti sekretáře Vaška Větrovce v masce maskota HC LEV), čímž turnaj získal na vážnosti a lesku, samozřejmě za účasti města Benešova, bez kterého by hokej v Benešově dělat nešlo.

Dále je potřeba jmenovat osobu Michala Holeše, který se podílel nejen na výtvarné stránce a grafickém zpracování propozic, ale velkou měrou se jako rozhodčí podílel, se sobě vlastní zarputilostí, na průběhu turnaje. Dále je třeba vyzdvihnout odvedenou, dobrovolnou a odměny prostou práci děvčat v bufetu Pod ledem, a to Evy Holešové (mimo jiné hrdé matky nejlepšího brankáře turnaje Vojty Škvora) a Anety Šrejmové, kterým sekundoval a jako dopravce, zásobovač a zapisovatel velmi pomohl Ondřej Fedoročko.

Dále jako rozhodčí pomohli a opět bezúplatně, hráči „A“ mužstva, a to Ondřej Sládek a Zbyněk Karda.

Další poděkování patří Jiřímu Kalovi a Tomáši Marinovovi, kteří obsluhovali výpočetní techniku a podíleli se na skladbě statistik a výsledků v průběhu celého turnaje.

Dále je třeba zmínit i odvedenou práci od hráčů zdejšího dorostu Tomáše Pěkného, Lukáše Lapka, Jana Říhy, a v neposlední řadě Jany Lapkové v roli zdravotnice, zapisovatelky, vypisovače cen a rovněž tak dobrovolníkům, kteří se podíleli na rozdělení cen a jejich udílení.

Nad těmito všemi námi bděl a když bylo potřeba podal pomocnou ruku, pan Ivan Bartůšek, jako správný a zapálený předseda klubu, který nás od počátku k tomuto, myslím docela úspěšnému dobrodružství, tlačil a podporoval.

Doufám, že se nám podařilo poděkovat všem, co pomohli měrou největší jmenovitě. Dále bych však chtěl poděkovat všem, co přiložili ruku, přispěli dary a dárky, či podpořili účast našeho týmu na turnaji. Jestli jsme snad na někoho zapomněli, není to úmysl, děkujeme a odpusťte.

Za mladší žáky HC LEV Benešov Jarda Lupač a Láďa Novák ještě jednou díky všem.

Fotogalerii benešovských mládežníků naleznete zde.

 
Fotogalerie
Aktuální články
Derby je tady! Lvi jedou do Vlašimi.

První letošní derby je za dveřmi. V sobotu zajíždí modrožlutí do Vlašimi ukořistit výhru po dlouhých letech.Na domácím stadionu se...

 
Tisková zpráva HC Lev Benešov

Hokejový klub HC Lev Benešov se důrazně ohrazuje proti tvrzení, že se jakkoliv podílel na natáčení videoklipu youtubera jménem...

 
Fanklub pořádá výjezd do Vlašimi

Fanklub HC Lev Benešov jako každý rok pořádá autobusový zájezd na derby ve Vlašimi. Pokud u toho chcete být taky a fandit modrožlutým,...

 
Souboj Lvů pro Benešov
 
PZ Kladno zaskočilo Lvy a uťalo vítěznou sérii
 
Benešov po drtivém závěru poráží Tryskáče v prodloužení
 
Holánek zařídil v Poděbradech další tři body
 
Boleslav kousala, body však Lvům neuzmula
 
Benešov doma stále neporažen, s osmičkou odjíždí Příbram
 
Další tři body veze Benešov z Rakovníku
 
Utkání
Muži | Neděle 05.11.2017, 12:00
9. kolo
6:4
PZ Kladno - Benešov
 
Muži | Sobota 11.11.2017, 17:00
10. kolo
6:3
Benešov - Slaný
 
Muži | Sobota 18.11.2017, 17:30
11. kolo
4:3
Vlašim - Benešov
 
Muži | Sobota 25.11.2017
12. kolo
VS.
Kutná Hora - Benešov
 
Muži | Sobota 02.12.2017, 17:00
13. kolo
VS.
Benešov - Velké Popovice
 
Muži | Sobota 09.12.2017, 16:30
14. kolo
VS.
Černošice - Benešov
 
 
HC LEV Benešov - kontakt: webhclevbenesov@gmail.com RSS