Turnaj druháků o pohár Honzy Srdínka dopadl pro domácí Lvy dobře

22.03.2017 | bee

Na druhý ročník o pohár Jana Srdínka jsme si pozvali velmi kvalitní soupeře se kterými jsme chtěli změřit naše síly. Turnaje se krom domácích borců účastnili: HC Motor České Budějovice ,Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec, SK Horácká Slávie Třebíč a Střelci Jindřichův Hradec.

1. zápas Hc LEV Benešov - HC Střelci Jindřichův Hradec 2-10
První zápas našim klukům moc nevyšel, když prohráli se soupeřem kterého na předcházejícím turnaji dokázali s přehledem porazit . Bohužel jejich bojovnost, bruslení a hra nebyla dostačující a tak zaslouženě prohráli.

2. zápas HC LEV Benešov - HC Motor České Budějovice 10 - 3
Ve druhém zápase již bylo vidět, že chceme jít za úspěchem a vítězstvím. Vše se zlepšilo, bruslení a bojovnost byla vidět u každého našeho hráče. Utkání skončilo naším jednoznačným vítězstvím.

3.zápas HC LEV Benešov - SK Horácká Slavia Třebíč 9 - 3
Tohoto soupeře jsme neznali, takže panovaly obavy, co od něj čekat. Ale náš tým vše zvládl a dovedl zápas do jednoznačného vítězství.

4.zápas HC LEV Benešov - HC Piráti Chomutov 7 - 8
Jedno z nejlepších utkání tohoto turnaje! Sice jsme brzy prohrávali, soupeř byl lepší, ale kluci se nevzdali, bojovali a celý zápas odmakali. Třetí třetinu dohrávali kluci na dvě čtyřky, když trenér Dvořák stáhl třetí lajnu, která v tu chvíli ztrácela, přestala bruslit a byla unavená. I když soupeř vedl o čtyři branky, tak těsně před koncem jsme se přiblížili na rozdíl jedné branky. Bohužel, čas byl proti nám a tak jsme již zápas nedokázali dovést alespoň do remízového stavu.

5.zápas HC LEV Benešov - HC Bílí Tygři Liberec 4 - 3
Poslední zápas rozhodoval o medailové umístnění, kteří naši nejmenší se vším úsilím zvládli. Soupeře se zvučným jménem dokázali porazit, což bylo důležité pro konečné umístnění.

Naše třetí místo bylo odměnou za snahu všech našich hokejistů.

Ohlasy po turnaji byly velice pozitivní, jak soupeři, tak i všichni rodiče, byli velmi spokojení. Rádi bychom poděkovali za pomoc, jak našim rodičům, za přípravu občerstvení pro naše nejmenší, fandění a organizaci turnaje, tak i rozhodčím (hlavně klukům z Á týmu + M.H.), a rádi bychom našim malým borcům popřáli do dalšího turnaje, který bude již dvoudenní (8-9. 4. 2017), co nejvíce úspěchů.

Komentář poskytl Pavel Pejša, vedoucí druhých tříd

Muži | Středa 21.02.2018, 18:00