"Hráli jsme organizovaně a disciplinovaně", říká Ondra Sládek

03.01.2016 | Michal Holeš

První zápas, první asistence, první výhra. Ondra Sládek naskočil během vánočních svátků do týmu Benešova a rychle se zabydlel v benešovské kabině. Jak viděl zápas proti Příbrami a jaké je to, když ho trénuje otec si můžete přečíst v rozhovoru s Ondrou.

Ondro, asistence a výhra, prožil jsi zřejmě podařený debut v benešovském dresu?
Já jsem moc rád, že jsme vyhráli a získali tři body. Hráli jsme organizovaně, disciplinovaně a to si myslím, že rozhodlo.

V útoku jsi hrál s Tadeášem Kočím a s Petrem Janákem. Jak se Vám spolu hrálo?
Myslím si, že to na první zápas nebylo špatné. Na trénincích jsme už takhle trénovali, něco jsme si k tomu řekli a teď už to snad bude jenom lepší a lepší.

Jak se zrodilo tvé angažmá u benešovských Lvů?
Já jsem na Slavii nedostával takový prostor, jaký bych chtěl, a pak mi před Vánoci zavolal pan Bartůšek, jestli bych nechtěl hrát za Benešov, kde jsem s hokejem začínal a to rozhodlo.

Hrál při tvém rozhodování fakt, že mužstvo trénuje tvůj otec?
Určitě to nějakou roli hrálo, ale první, kdo mi nabídnul, abych tady hrál, byl pan Bartůšek a až poté jsem to s tátou prodiskutoval.

Jaké je to hrát pod otcem?
Hrál jsem pod tátou tady v Benešově před odchodem do Slavie do nějaké páté třídy, takže jsem na to zvyklý. Pro mě během zápasu nehraje roli, jestli na střídačce stojí táta nebo jiný trenér.

Jak vidíš šance týmu do posledních kol?
Já doufám, že uděláme šnůru vítězných zápasů a dostaneme se tak do play-off. Dále bych si také přál porazit v derby Vlašim.

Co do budoucna? Máš nějaký cíl kam se hokejově ubírat?
Rád bych si jednou vyzkoušel angažmá v zahraničí.

Děkuji za rozhovor

Muži | Středa 21.02.2018, 18:00