Mladší žáci Rytíře k ničemu nepustili a vítězí

16.01.2018 | Michal Holes

Do Benešova za mladšími žáky zavítalo Kladno. Souboje těchto týmů v dosavadním ročníku dopadly v prospěch Lvů, a tak i nyní na domácí půdě, se čekal dobrý výkon mladších modrožlutých.

Sobota 13.01.2018 | Zimní stadion Benešov

HC LEV Benešov - HC Rytíři Kladno

2:0, 1:0, 1:0

Branky a nahrávky: 3. Miffek (Marinov), 11. Sůsa, 30. Heřman Martin (Smrž), 57. Lupač (Heřman Martin) . Vyloučení: 5:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 4:0.

Komentář

Vědomí, že se Rytíři z Kladna v poslední době výsledkově i herně zlepšili nás zavazovalo k tomu, abychom soupeře jinak námi již dvakrát poraženého nepodceňovali.
S mírně pozměněnými pětkami jsme nastoupili na soupeře od prvních minut. Výborným pohybem, chutí vyhrát každý osobní souboj a vybojovat každý puk jsme v první třetině soupeře zaskočili a naprostá většina času se hrála pod naší taktovkou, což vyústilo ve dvoubrankový náskok po první třetině.

Ve druhé třetině naše aktivita trochu polevila, což bylo to způsobeno i častým vylučováním našich hráčů, kdy kladenští Rytíři pomalu fyzicky odpadali a naší agilnější hru neustávali, což v několika případech posoudili rozhodčí jako faul. Sérii vyloučení, kdy jsme šli dokonce do třech jsme přestáli a naopak po tlaku a důrazném sjetí obránce Heřmana před kladenskou branku jsme se ostrou střelou dostali do vedení 3:0.

Ve třetí třetině jsme opět zlepšili obraz hry, soupeře jsme nepustili k žádné větší akci a 3 minuty před koncem jsme potvrdili vítězství čtvrtou brankou.

Ondřej Lukáč (trenér HC LEV Benešov)

Musím pochválit naší velmi pěknou první třetinu, kdy kladenským dělal velký problém náš rychlý pohyb, nahrávky a hezké kombinace, podporované dnes stabilně hrající obranou. Toto jsme částečně zopakovali i ve třetí třetině. Výborný výkon podali na obou stranách brankáři, Vitek Dvořák nám pozorně zachytal a utkání zvládl s nulou a naopak na straně soupeře bezpočet střel a akcí zlikvidoval jejich brankář a zachránil kladenské před daleko větším debaklem.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019