Senzace! Mladší žáci poráží Spartu

21.01.2018 | Michal Holes

Úžasně napínavé představení připravili pro fanoušky mladší žáci týmů Benešova a Sparty Praha (jen ročník 2007). Nakonec byli šťastnější hosté, kteří tři minuty před koncem rozhodli o exportu bodů do Benešova.

Neděle 21.01.2018 | Sportovní hala Praha

HC Sparta Praha - HC LEV Benešov

Branky a nahrávky: 8. Imlauf, 13. Netušil, 13. Cichoň (Vaněk), 40. Žukovskij (Vaněk,Šeda), 50. Hlinka (Vaněk) - 31. Lupač (Špaček), 31. Havlíček (Sůsa), 33. Kohoutová, 36. Sůsa, 37. Lupač (Žižka), 56. Havlíček. Vyloučení: 5:3, navíc Příhodová (Sparta) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 3:0, 3:5, 5:5, 5:6.

Komentář

Zápas předních týmů tabulky začal lépe pro domácí Spartu, která se v první třetině ujala vedení 3:0.

Benešov se po špatném úvodu utkání dostával postupně do hry především díky zlepšenému pohybu a rychlému přístupu k domácím hráčům. Po polovině utkání se podařilo benešovským hokejistům využít tlak na domácího brankáře a vstřelili pět branek v krátkém časovém sledu. Nečekaný obrat vlil benešovským hokejistům novou krev do žil.

Do třetí třetiny vstupoval Benešov s jednobrankovým náskokem. Domácí Spartě se podařilo deset minut do konce zápasu vyrovnat stav. S remízovým stavem se hosté nechtěli spokojit a brzy vstřelili vítěznou branku utkání. V závěru zápasu Benešov díky velmi dobře koncentrované obraně dotáhl zápas do vítězného konce.

Ondra Sládek (trenér HC Lev Benešov)

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Kluci byli až příliš nervózní, což nám v úvodu utkání vůbec nepomohlo. Do druhé třetiny jsme kluky nabádali k lepšímu pohybu a napadání, které dostávalo Spartu pod tlak. Náš tlak vyústil v obrat utkání na naší stranu. Závěr utkání jsme si výborně pohlídali a odvážíme se velmi cenné vítězství. Chtěl bych vyzdvihnout týmový výkon všech hráčů, kteří táhli za jeden provaz a díky tomu jsme na Spartě vyhráli.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019