Mladší žáci deklasovali Rakovnické Raky

29.01.2018 | Michal Holes

Po úspěchu na Spartě přivítali mladší žáci na svém domácím ledě Rakovník. Ten porazil i zmiňovanou Spartu, a tak se čekal vyrovnaný souboj

Sobota 27.01.2018

HC LEV Benešov - HC Rakovník

4:1, 5:1, 7:2

Branky a nahrávky: 4. Dušek (Pěch), 5. Pěch, 11. Lupač (Zandt), 17. Heřman Martin, 31. Zeman (Pěch), 33. Heřman Martin (Kala, Špaček), 33. Lupač, 34. Lupač (Durák), 36. Lupač (Durák), 41. Špaček, 51. Dušek (Pěch), 54. Pěch (Heřman Martin), 55. Kala (Špaček), 58. Žižka (Špaček, Kala), 59. Žižka (Lupač), 60. Heřman Martin (Durák) - 1. Lochovský (Lukeš), 24. Lochovský (Javůrek), 44. Bureš, 46. Rosa (Icha). Vyloučení: 4:5, navíc Heřman Martin (BEN) 10 minut OT. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 10:2, 10:4, 16:4.

Komentář

Domácí Lvi vstoupili do utkání poněkud lehkovážně a hned v první minutě inkasovali. Po úvodních střídáních však převzali modrožlutí iniciativu a dvěma rychlými brankami v rozmezí dvou minut určili ráz utkání.

Od druhé třetiny se hrálo téměř jen na polovině Rakovníka, hosté zahrozili jen několika úniky a skóre pro domácí narůstalo. Rakovničtí, značně oslabení marodkou, nestíhali a domácí toho využili k navyšování skóre.

Martin Žižka (trenér HC LEV Benešov):

Před zápasem jsme kluky upozorňovali na nevyzpytatelnost soupeře, který dokázal porazit i pražskou Spartu. Naše nekoncentrovanost však trvala jen první střídání. Téměř celé utkání se hrálo na jednu branku, ale příliš pohledný hokej to nebyl. Nabádali jsme kluky, aby využívali volných prostor a více kombinovali, ale často jsme se přizpůsobovali hře soupeře. Do utkání jsme zapojili více hráčů širšího kádru, které musím za jejich přístup a nasazení pochválit.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019