Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci deklasovali Rakovnické Raky

29.01.2018 | Michal Holes

Po úspěchu na Spartě přivítali mladší žáci na svém domácím ledě Rakovník. Ten porazil i zmiňovanou Spartu, a tak se čekal vyrovnaný souboj

Sobota 27.01.2018

HC LEV Benešov - HC Rakovník

16:4

4:1, 5:1, 7:2

Branky a nahrávky: 4. Dušek (Pěch), 5. Pěch, 11. Lupač (Zandt), 17. Heřman Martin, 31. Zeman (Pěch), 33. Heřman Martin (Kala, Špaček), 33. Lupač, 34. Lupač (Durák), 36. Lupač (Durák), 41. Špaček, 51. Dušek (Pěch), 54. Pěch (Heřman Martin), 55. Kala (Špaček), 58. Žižka (Špaček, Kala), 59. Žižka (Lupač), 60. Heřman Martin (Durák) - 1. Lochovský (Lukeš), 24. Lochovský (Javůrek), 44. Bureš, 46. Rosa (Icha). Vyloučení: 4:5, navíc Heřman Martin (BEN) 10 minut OT. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 10:2, 10:4, 16:4.