Mladší žáci sešívané podruhé neporazili

10.01.2018 | Michal Holes

Jako na střelnici si museli připadat diváci, kteří navštívili utkání mladších žáků se Slávií. Brankáři nestačili vytahovat puky z branek a v obranách obou soupeřů se pořádal den otevřených dveří. Nakonec více zásahů uskutečnili hostující hokejisté z hlavního města a prozatím tak uhájili první místo v tabulce

Sobota 06.01.2018, 10:30

HC LEV Benešov - HC Slavia Praha

3:5, 2:2, 2:4

Branky: 5. Žižka, 15. Žižka (Smrž), 20. Kala, 25. Smrž (Lupač, Kala), 35. Špaček, 43. Havlíček, 59. Havlíček - 7. Krčál (Šámal, Poletín), 8. Šturc (Matějovský), 12. Krčál (Macek), 13. Poletín (Šámal), 19. Krčál (Poletín), 22. Poletín (Šámal), 29. Šámal (Krčál), 43. Pavlíček (Derka), 49. Poletín (Tichý, Šámal) 55. Kubalík (Šámal), 58. Derka (Pavlíček). Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6, 4:7, 6:7, 6:11, 7:11.

Komentář

Utkání o první místo v tabulce začalo oboustranně opatrně. V páté minutě utkání, se Lvi po šťastné střele Žižky dostali do vedení. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, Slavia využila chyb celé naší obrany a dostala se do vedení 4:1.

V patnácté minutě po dobrém napadání Lupače a Smrže snížil opět Žižka na 2:4. Sešívaní v devatenácté minutě po brejku opět navýšili vedení o tři branky, netrvalo však dlouho a Kala po průniku do útočného pásma opět snížil na rozdíl dvou gólů.

Slavia nás školila v produktivitě a po přestávce opět skórovala. Domácí se nevzdávali a po spolupráci Kaly a Lupače skóroval Smrž. Snížení na rozdíl jediné branky se modrožlutí dočkali až po úniku dvou na jednoho v pětatřicáté minutě, kdy na sebe vzal zodpovědnost Špaček a sólu Havlíčka na začátku třetí třetiny. Lvi byli na koni, ale srážela je produktivita a chyby v obraně. Minutu před koncem Havlíček upravil na konečných 7:11.

Trenér Martin Žižka

Do utkání jsme nastoupili s přílišným respektem a svázaní, přesto jsme šli do vedení 1:0. V úvodních patnácti minutách jsme po chybách obrany a pěti závarech čtyřikrát inkasovali, což rozhodlo celý zápas. Tento třígólový náskok soupeře, přestože jsme dotahovali, jsme už nedokázali stáhnout. Utkání se definitivně zlomilo v třiačtyřicáté minutě, kdy jsme se dostali na rozdíl jedné branky, ale ještě v téže minutě, opět pochybě v obraně, inkasovali.

Celé utkání se nám nedařilo v obraně a bohužel ani brankářům. Nebyli jsme horším mužstvem, hra se přelévala z jedné strany na druhou a divákům se hokej musel líbit.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019