Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První velké derby čtvťáci zvládli

21.01.2018 | Michal Holes

První velké derby mají za sebou čtvrté třídy nebo-li ročník 2008. Na domácím ledě zdolaly Rytíře, které přestřílely v poměru 8:4.

Sobota 20.01.2018, 09:00 | Zimní stadion Benešov

HC LEV Benešov - HC Rytíři Vlašim

8:4

5:1, 1:1, 2:3
Diváci: 80

HC LEV Benešov: Racek - Sochůrek, Prokop, Kůstková, Heřman Jáchym, Plavec, Mazánek - Švancar "C", Kaňka, Hodek - Dušil "A", Fiala, Smrž "A" - Heřman Jan, Jirásek, Dvořák

HC Rytíři Vlašim:

Komentář

Do prvního opravdového derby jsme vstoupili více než dobře, po šesti vteřinách ujel Kaňka a vstřelil první branku Lvů. První třetina se nám hodně povedla a vyhráli jsme ji 5:1.
Do druhé třetiny jsme již nastoupili méně odhodlaněji a Rytíři hru postupem času vyrovnali.

Začátek třetí třetiny jsme podcenili a Vlašim se dvěma góly vrátila do zápasu, Švancar však vrátil klid na hokejky domácích hráčů a my jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

Ohlasy

Michal Holeš (trenér HC LEV Benešov):

Dvě třetiny jsme hráli dobře. Dostatečným pohybem jsme si vytvářeli šance a také jsme je proměňovali. Příjemně mne překvapila snaha si nahrát a kombinovat. Za ty dvě třetiny jsem kluky pochválil, bohužel do třetí třetiny jsme nastoupili nekoncentrovaně a dopustili jsme, aby se Vlašim vrátila zpátky do zápasu.
Chlapci se hokej teprve učí, nejdůležitější je, aby měli chuť hrát, tu jim nemůžu upřít a tak jsem spokojený. Vítězství je příjemnou tečkou.