Oslabení starší žáci podlehli Spartě

21.01.2018 | Michal Holes

Značně oslabeni jeli na Spartu hokejisté starších žáků Benešova. Do obrany jim chybělo rovnou pět hráčů, navíc den před utkáním utrpěla zranění klíční kosti brankářka / hráčka Kateřina Dvořáková.

Neděle 21.01.2018, 13:45 | Víceúčelová hala Praha

HC Sparta Praha - HC LEV Benešov

HC Sparta Praha:

HC LEV Benešov: Škvor - Hulej, Blumentritt, Švancar, Pejša - Pikal, Havlíček, Znamenáček "C" - Dušek, Hasman, Štrop - Jireš, Konopiský

Komentář

Jeli jsme na Spartu v oslabené sestavě, ale s o to větším odhodláním poprat se o přijatelný výsledek.
Prvních deset minut jsme drželi s favoritem krok a stav 1:1. Bohužel poté se kluci sesypali po obdržené brance a do konce třetiny jsme již jen inkasovali a nebyli jsme důstojným soupeřem.

Po malé bouřce v kabině kluci zase hýřili pohybem a nadšením něco s výsledkem udělat. Dvěma góly jsme aspoň trošku zdramatizovali průběh utkání, držel nás i brankář Škvor, který měl plné ruce nohy práce.

Dohrávali jsme na deset lidí, a to proti takovému týmu, jako je Sparta je velmi obtížné. Kluci však bojovali až do konce utkání a za to jim patří respekt.

Michal Holeš (trenér HC LEV Benešov):

Kluci samozřejmě měli respekt z mužstva jako je Sparta, o to víc, když jsme jeli v oslabené sestavě.
Myslím však, že i když o tom výsledek nevypovídá, kluci hráli na hranici svých možností a bojovali ze všech sil. Mají můj respekt, za to, že se nevzdali a bojovali až do konce. Podržel nás i brankář Škvor. Kdybychom si zápas nepokazili špatnou desetiminutovkou v první třetině, byl by i výsledek přijatelnější.

Muži | Sobota 27.01.2018
Mělník - Benešov