Přestřelka s Buldoky skončila pro mladší žáky remízou

05.02.2018 | Michal Holes

Přestřelka s Neratovicemi vítěze nenašla.

Sobota 03.02.2018, 09:00

HC LEV Benešov - Hc Buldoci Neratovice

4:2, 1:2, 3:4

Branky a nahrávky: 1. Lupač (Kala), 3. Kala (Lupač), 7. Miffek, 10. Pěch, 40. Durák (Pěch), 47. Heřman Martin (Durák), 51. Sůsa (Kala), 55. Dušek - 6. Růžička (Zvěřina), 14. Růžička (Hruzík), 28. Růžička (Anděl) 32. Růžička (Zvěřina) 46. Klar (Růžička), 51. Herčík, 52. Anděl (Růžička), 54. Růžička. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:2, 4:4, 5:4, 5:5, 6:5, 6:6, 7:6, 7:8, 8:8.

Komentář

Třetí ze vzájemných soubojů během této sezony měl vyznít pro Benešov. Buldoci z Neratovic jsou soupeřem, kterého není radno podceňovat. Z minulých let zakořeněná představa že Neratovice jsou jedno z těch slabších mužstev už neplatí a toto stálo mladší žáky Lva cenný bod.

Po slibném začátku, kdy se především první pětce dařilo díky rychlému pohybu v útočné třetině soupeře přehrávat z čehož vyplynuly krásné 2 úvodní góly po kombinacích dvojice Kala, Lupač, které dávaly tušit pěknému hokeji. Soupeř ale kontroval střelou od modré. Na první pětku a její výkon navázala i třetí pětka sestavená z mladíků ročníku 2007 a během první třetiny dokázali skórovat také dvakrát.
Tím ale gólová převaha Lvů skončila a zbytek utkání se již Lvi přetahovali s Buldoky o každý gól.

Z naší strany málo důrazná hra před domácím brankářem dávala příležitosti Buldokům a ti je využívali, naopak domácí Lvi se se střeleckou efektivitou trápili a stříleli daleko méně.

Ondřej lukáč (trenér HC LEV Benešov):

Kluci od nás věděli, že je (Buldoky) nesmí podcenit. Super začátek ze strany naší první lajny, kdy jsme měli radost z toho, jak kombinace klukům vycházely. Vše stačili doplnit agilně ve 3.pětce hrající Pěch, Mifek a Dušek. Ale vidím to tak, že snadný nástup a vedení po první třetině nás ukolébal a ve druhé třetině jako když družstvo vymění. Kluci byli o poznání méně důraznější v soubojích v útočném pásmu, ale i před naší brankou, a především jsme se ve snaze útočit dostávali „za hru“ a tak se na nás valily útoky v přečíslení a dostávali jsme lekce ze střelecké efektivity, kdy jsme hledali stále lepší pozici pro střelu, až jsme skončili v rohu nebo zcela pokryti soupeřem bez šance překvapit. V přetahované o každý gól nám pak v tomto zápase chyběl rozdílový hráč, který svým výkonem dokáže „potáhnout“ mužstvo a vyburcovat ho k větším a lepším výkonům. Od druhé třetiny to bylo hodně o „hlavách“ a přístupu k průběhu zápasu s čímž musíme nadále pracovat.

Body z Kutné Hory a zápas v Jihlavě, rekapitulace dalšího víkendu mládeže

Mladým Lvům a Lvicím se tento víkend dařilo. Pojďme se podívat na rekapitulaci jejich zápasů.

Sparta, Chomutov a opět derby, takový byl další mládežnický víkend

Prestižní adresy navštívili naši mládežníci tento víkend. V přehledu níže si přečtěte, jak se jim dařilo.

Neděle Lvům nesvědčí, z Rakovníka jedeme s prázdnou

Modrožlutí bojovali oslabeni o Tadeáše kočího a Honzu Polesného jako Lvi. Bohužel však všechny tři body zůstávají v Rakovníku. Třemi...

Dorostenci v laufu, dvě derby a prohra se Sedlčany

Týden hokeje se v Benešově opět vydařil

První výhra dorostu a masakr v Kutné Hoře

Byli jsme lepším mužstvem, říká Ondra Sládek

Lvi berou první tři body, porážejí Žabonosy

V prvním kole nestačili benešovští na béčko z Kolína

Další ročník je tady, Lvi jsou připraveni!

Muži | Neděle 29.09.2019, 17:00

Muži | Neděle 06.10.2019